• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wow'a başlamak istiyorum

• Konuyu başlatan Shutetsu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shutetsu

Wowa başlamak istiyorum. Ama p2p oyun oldugundan. Cd key ve card işlerinden falan anlamıyorum. Anlayan biri bana yardım edebilir mi? Aşama aşama söylesin ben yaparım?

Paralı olmasaydı bende oynicaktım, ama LoL oynayabilirsin oda güzel :)

Sırası ile Wow Batle Chest+Wriath of the Lich King + Cataclysm+Mist of Pandaria bunları alarak oynuya bilirsin

Sırası ile Wow Batle Chest+Wriath of the Lich King + Cataclysm+Mist of Pandaria bunları alarak oynuya bilirsin

İlk paket bende var 2 cd var içinde yüklüyorum. Açıyorum Start var ama hala update atıyor çözemedim ? :) Bide cd nin arkasında bi key var?

----------

Paralı olmasaydı bende oynicaktım, ama LoL oynayabilirsin oda güzel :)

LoL de 30 lvl hesabım var skinli falan herolarım var. Ama oyunu oynarken krize giriyorum. Troller yüzünden :) O yüzden bırakmıştım. Milletin darius kavgası yüzünden rankede girmem 1 saat sürüyordu :)

----------

Batle chest =30 lira

Wotlk =40 45 civarıdır

Cataclsym=50

Panda = 70

Bazı firmalar set olarak alınca indirim yapıyorlar :D 110 tl gibi bir fiyata satıyorlar

Oyun sarsın yeter. Ne yapar, ne eder gerekenleri alırım :D

Sadece battle chest alsan yeterli diye biliyorum ve sitede 28TL.Başlarsan eger bana özelden ulaşırsan sevinirim.Bende başlamayı çok uzun zamandır dusunuyorumda tek başlarsam sarcagını zannetmem..

Yaw aldım.Chest var bende. Üyelik aldım. Kodu kullandım test sürümü falan onaylandı dedi. Şimdi oyunu yükledim. PLAY geldi oyuna girebiliyorum. Ama update atmaya devam ediyor 20gb lık bişe daha var. Onu bekliyorum sen yükledin mi oyunu?

Yaw aldım.Chest var bende. Üyelik aldım. Kodu kullandım test sürümü falan onaylandı dedi. Şimdi oyunu yükledim. PLAY geldi oyuna girebiliyorum. Ama update atmaya devam ediyor 20gb lık bişe daha var. Onu bekliyorum sen yükledin mi oyunu?

Oyuna girebilmek için 100mb yuklemen gerekli , geri kalanı oyun oynarken bölgeleri gezerken yukleniyor.Oyunun toplam boyutu 21gbden fazla.Ben direk 21gbyi yüklemiştim , rahat rahat oyunumu oynadım.Sanırım 100mb yükleyip oyuna girince bazı sorunlarla karşılasabiliyorsun.Bu yüzden tüm oyunu indir..

Bu CD-Key'leri aldıktan sonra birde oyuna her ay belirli bir miktar paramı veriyoruz öyle duydum ?

Bu CD-Key'leri aldıktan sonra birde oyuna her ay belirli bir miktar paramı veriyoruz öyle duydum ?

başlangic için 28lira degerinde paket alıyorsun içnde 1 aylık sürede var fakat bu 1 ay bitince 60 lira civarında 2 aylık uzatmayla oynıyabiliyorsun.Yani evet her ay para veriliyor..

ben sadece ilk cd keyini almıştım gerisini oyun hediye etti üstüne 80 level itemli karakter verdiler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri