• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) Blitz Hakkında Bilgi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

World of Tanks Blitz dünyada milyonlarca oyun sever tarafından bilgisayarlar üzerinde oynanan MMORPG türünde tank savaşı oyunu World of Tanks'ın akıllı telefon ve tabletlere uyarlanmış mobil versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPod Touch veiPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz birsavaş oyunu olan World of Tanks Blitz ile kendi tankımızı seçerek savaş alanına adım atıyoruz ve heyecan dolu çoklu oyunculu çarpışmaların arasında yer alabiliyoruz.

Oyunda 90'ın üzerinde farklı tank seçeneği bulunuyor. Oyuncular oyuna başlarken hafif zırhlı tankları kontrol edebilirken oyunda galibiyet kazandıkça yeni ve daha gelişmiş tankları açarak kendilerini geliştirebiliyorlar.

World of Tanks Blitz'in grafikleri oyunun konsol ve bilgisayar versiyonlarını aratmayacak kalitede. Oyunun kontrolleri dokunmatik cihazlar düşünülerek optimize edilmiş ve genel olarak sorun yaşatmıyor.

World of Tanks Blitz bize Almanya, Amerika veya Sovyetler Birliği tanklarından birini seçme ve 7'şerli karşılaşmalara katılma imkanı tanımakta. 8 farklı savaş alanının yer aldığı oyunda hafif, orta, ağır zırhlı tankları veya tank avcılarını kontrol edebiliyoruz. World of Tanks Blitz'de oyuna gerçekçilik kazandıran fizik motorunun iyi iş çıkardığı söylenebilir.

World of Tanks Blitz daha iyi bir çevrimiçi oyun tecrübesi için arkadaşlarınızı oyunlara davet edebilmenize, oyun içinde sohbet edebilmenize ve oyun içi başarımlar kazanabilmenize imkan tanıyor.

Geri