• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vucutta Kabarma

• Konuyu başlatan PaparazEmre
  • Başlangıç tarihi

PaparazEmre

Merhaba,

5-6 aydır bir sorun yaşıyorum duştan çıktıktan sonra veya terlediğimde, hatta heycanlandığımda bile olmaya başladı ve çok can sıkıcı bir duruma geldi genelde terlediğimde oluyor doktora gittim sadece krem verdi ilk zamanlarında ilk ayda aşırı fazla oluyordu geceleri acillik bile olabiliyordum çünkü uyutmadan heryerim kaşınıyordu şimdi biraz düzeldi gibi ama sorun hala devam ediyor ve çözümünü bulamadım cildiye , dahiliye her yere gittim ürtüker den şüpheleniyordum alerji testi felanda yaptırdım ama hiç bir sonuç çıkmıyor herşey normal gibi ve bu olay geceleri daha fazla oluyor özellikle yaz ayına yaklaşıyoruz kışın sorun olmuyordu fazla ama yazın ciddi anlamda rahatsız ediyor sizlere bir kaç sorum olucak daha önce başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok memnun olurum.

1- Daha önce kabarıklar oldumu ve tedavisini nasıl sağladınız. ?
2- Sizce nasıl bir yol izlemeliyim özel hastaneyede gittim alerji testi için ama sonuç çıkmıyor. ?
3- Çözüm sağlayan olduysa daha önce böyle birşey yaşadıysanız ne tarz ilaçlar kullandınız. ?
4- 'Ter' bezleri ile alakalı olabilirmi. ?
5- Panik atak sebeb oluyor olabilirmi. ?

Teşekkür ederim.

Örnek Fotoğraf; Bu benim değil, örnek buldum bu dereceye geliyordu bazen ve hatta daha fazla oluyordu.
qGk0Q3.jpg

Merhaba dostum ben bu illetin aynısını 2007 senesinden yaşamıştım şuanda yaşamış olduğun hastalığın adı kurdeşen'dir .Benım gitmediğim doktor kalmadı,yaptırmadığım alerji testi kalmadı , kaşınların sonrası oluşan kabarıklarım nasıl ortya çıkıyordu sana anlatayım,çırılçıplak kaldıgğım anda yaklasık 30 sanıye sonra vucudumu komple saran hafif bir sıcaklık içerisinde biraz ruzgar gibi gelirdi vucudumu bugulu bugulu sarardı ne demek istediğimi anladın sen,duştan çıkınca kaşıntı başlardı,birisiyle bi 15 saniyeliğine boğuşmaya bile girsem ensem ve boyun altlarım komple kabarır ve kızarırdı.Birgün bir bayan cildiyeye gittim Allah ondan razı olsun bir ajerji testi yaptı ,sonrası bir ilaç verdi o kesti attı Bunun sana sebebini soyliyeyim aşırı yağlı yiyecekler uzak dur,sinir stres yapma uzun süreli inşallah düzelir eski sağlığına kavuşursun ilacın linkini atıyorum mutlaka al kullan bana dua edeceksin.

[MENTION=294466]PaparazEmre[/MENTION] serverlar yüzünden stres felanmı yapıyon acaba yavruş fazla aburcuburda yeme hepsi yağlı şeyler :wwe:

Merhaba dostum ben bu illetin aynısını 2007 senesinden yaşamıştım şuanda yaşamış olduğun hastalığın adı kurdeşen'dir .Benım gitmediğim doktor kalmadı,yaptırmadığım alerji testi kalmadı , kaşınların sonrası oluşan kabarıklarım nasıl ortya çıkıyordu sana anlatayım,çırılçıplak kaldıgğım anda yaklasık 30 sanıye sonra vucudumu komple saran hafif bir sıcaklık içerisinde biraz ruzgar gibi gelirdi vucudumu bugulu bugulu sarardı ne demek istediğimi anladın sen,duştan çıkınca kaşıntı başlardı,birisiyle bi 15 saniyeliğine boğuşmaya bile girsem ensem ve boyun altlarım komple kabarır ve kızarırdı.Birgün bir bayan cildiyeye gittim Allah ondan razı olsun bir ajerji testi yaptı ,sonrası bir ilaç verdi o kesti attı Bunun sana sebebini soyliyeyim aşırı yağlı yiyecekler uzak dur,sinir stres yapma uzun süreli inşallah düzelir eski sağlığına kavuşursun ilacın linkini atıyorum mutlaka al kullan bana dua edeceksin.

Bir dönem aşırı fazla oluyordu bu sıralar kesildi kesinlikle söylediğin gibi duştan çıktıktan sonra ve biraz spor yaptıktan sonra hemen çıkıyor soğuk bir yere geçince veya terlemem geçtikten sonra düzeliyor ama ciddi anlamda rahatsız edici hala yaşıyorum alerji testinde çıkmıyor malesef tekrar iyi bir cildiye buldum onu ziyaret edeceğim teşekkür ederim en azından sadece ben yaşamamışım

- - - Güncellendi - - -

@PaparazEmre serverlar yüzünden stres felanmı yapıyon acaba yavruş fazla aburcuburda yeme hepsi yağlı şeyler :wwe:

Server yok artık tamamen çekildim belki ileride olur bilemiyorum ama bu kadar stresi yaşayamam.

Bir dönem aşırı fazla oluyordu bu sıralar kesildi kesinlikle söylediğin gibi duştan çıktıktan sonra ve biraz spor yaptıktan sonra hemen çıkıyor soğuk bir yere geçince veya terlemem geçtikten sonra düzeliyor ama ciddi anlamda rahatsız edici hala yaşıyorum alerji testinde çıkmıyor malesef tekrar iyi bir cildiye buldum onu ziyaret edeceğim teşekkür ederim en azından sadece ben yaşamamışım

- - - Güncellendi - - -

Server yok artık tamamen çekildim belki ileride olur bilemiyorum ama bu kadar stresi yaşayamam.

Rica ederim hersey önce sağlık sana gönderdiğim linkteki ilacı kullan etkisini göreceksin

Büyük ihtimal alerjidir. Teşhisi yanlış konmuş olabilir.

Geri