• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Tasarım | Logo Banner ve Faceboook Set

• Konuyu başlatan jamesbond07
  • Başlangıç tarihi

jamesbond07

cache.php

Merhabalar, bir süredir planladığım bir şey ücretsiz grafikerlik hizmeti sunacağım bundan belli başlı kritelerlere uyanlar yararlanabilecek. Bu işi hayırlı olmak için yapıyorum dua alabilirsek ne mutlu bana olur. Umarım hizmetimden istifade edersiniz beğenirsiniz ve olumlu dönüşler karşılamalar yaparsınız.

KRİTERLER:
Kayıt Tarihi 2012 ve öncesi olanlar.
Kurumsal & sro Online & MMORPG üzerine olanlar.
Konu veya Ö.M üzerinden içerik sunucu ismi belirtmek.

Son düzenleme:
Helal olsun kardeşime maxinin vefalı eski üyelerine bu hizmeti vermek çok anlamlı..

Harbiden helal olsun , Böyle yardımsever insanlar görmek gözlerimi yaşartıyor sonra aklıma dolar geliyor hüngür hüngür ağlamaya başlıyorum :D

Geri