• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türk Gunz Serverimiz Açıldı !! - 04.08.2014

• Konuyu başlatan condrein
  • Başlangıç tarihi

condrein

Merhaba arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi Türk Gunz serverimiz açıldı. Açılış tarihi 04.08.2014. Önceden Türk Gunz serveri vardı orada oynuyorduk ve çok eğleniyorduk (en azından ben çok eğleniyordum). Ben gunz serveri ilk defa kuruyorum önceki kurulan serverler ile alakam yok. Bu yaz canım çok sıkıldı ve birşeyler ile uğraşmaya karar verdim Gunz'ı buldum. Aslında ilk başlarda server açmayı düşünmüyordum fakat ilerledikçe yeni bilgiler öğrendim vs. vs. baya uzun bir süre neredeyse her gün kafamı kaldırmadan serveri düzenliyordum. Ve o kadar emeğim boşa gitmesin dedim bir VDS makina aldım ve oyunumu kurdum. Neyse çok fazla uzatmak istemiyorum.

Şimdi diyenler olur diye cevaplamak istiyorum. Gunz'u artık türkler oynamıyor neden kurdun diye soracak olursanız; bende biliyorum türk oyuncusunun az olduğunu veya olanların da Gunz 2 ye başladıklarını biliyorum. Fakat belki yeniden bir eğlence ortamı oluşturabiliriz diye düşündüm sıkıntıdan uğraşacak birşeyler bulmak istedim. Oyunumuza pek fazla oyuncu geleceğini sanmıyorum. Benim kaybedeceğim fazla birşey yok. Yeni bilgiler öğrendim ve serveri kurarken biraz da olsun eğlendim. Tabi ki İnşallah oyuncu gelir beraber eğlenceli vakit geçiririz.

Özellikler :

1-Serverimiz tamamen eğlence amaçlıdır. Hiçbir item satışı donat satışı yoktur! hergün yapılan event'lerden kazanabilirsiniz.

2-Serverimiz şuanlık 200 kişiliktir. Dolarsa tabiki arttıracağım. (50 kişi bile geleceğini sanmıyorum ama neyse :D )

3-GM alımı vardır başvurmak isteyenler sitemizdeki e-mail adresimizden bize ulaşabilirler.

4-Level atlamak kolaydır

5-Quest,Boss eklidir.

6-Yeni itemler vardır.

vs.vs. :)

Neyse yeter bu kadar :D

Oyundan Görüntüler :

Giriş Ekranı

Jd364W.jpg

Karakter Oluşturma

M9kWg2.jpg

Oyun Ana Kanalı (Sohbete pek aldırış etmeyin :D) - Ana ekran da "Türkiye Milli Takım Marşı" çalıyor. :)

WWbE9N.jpg

Oyun odası

REQBko.jpg

Dükkan

5pY27A.jpg

Oyun içi görüntü

NYkWEk.jpg

Boss'tan görüntü

32APvO.jpg

NEYSE YA GERÇEKTEN YETER BU KADAR DAHA DETAYLI GÖRMEK İSTERSENİZ OYUNUMUZA BEKLERİZ :)

sitemiz : turk-gunz.tk

Geri