• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sürekli kontrol İstemesi [Çözüm]

• Konuyu başlatan QuietTouch
  • Başlangıç tarihi

QuietTouch

cq5g6.gif

maxicon.png

ufxzg.jpg

maxicon.png

Sorun Yukarda gördüğünüz gibidir.Kontrol butonuna bassak bile kontrol bitince bizden yeniden kontrol isteyecektir.

Çözüm yolu aşağıdaki gibidir çözüm yolu %80 işe yarasada bazı bilgisayarlarda olumsuz oluyor nedenini bilmiyorum ama kendi bilgisayarımda ve bir çok arkadaşımda aynı hatada bu yolu izleyerek oyunu düzelttim.

Çözüm;

1) Bilgisayarım > Kurulu olduğu disk C veya D > Nfinity Games > Point Blank klasörüne gidiniz.
2) i3GfxDx.dll isimli dosyayı bularak delete tuşu ile siliniz.
3) Launcherı çalıştırınız.
4) Kontrol butonuna basınız.
5) i3GfxDx.dll isimli dosya güncellenecektir.
6) Point Blank'i başlatınız.

maxicon.png

ufy5y.jpg

ufyct.jpg

Ben bu hatayla çok uğraştım yazılan çizilen herşeyi uyguladım ama bir çözümü yok aklımda son birşey kaldı yapmadığım.. Format attım c.d ye oyunu silip kurdum bazı dosyaları silip tekrar güncelleme attım binbir türlü şey ama sanırsam w7 ultimate 32 bitle alakalı bir sorun daha önceleri 64 bit kuruluyken böyle şeylerle hiç karşılaşmamıştım

Ben bu hatayla çok uğraştım yazılan çizilen herşeyi uyguladım ama bir çözümü yok aklımda son birşey kaldı yapmadığım.. Format attım c.d ye oyunu silip kurdum bazı dosyaları silip tekrar güncelleme attım binbir türlü şey ama sanırsam w7 ultimate 32 bitle alakalı bir sorun daha önceleri 64 bit kuruluyken böyle şeylerle hiç karşılaşmamıştım
Benim bilgisayarda 32 bit ultimate ama oyunda problem olmuyor oyunu D: ye taşı öyle dene birde istersen.

Benim bilgisayarda 32 bit ultimate ama oyunda problem olmuyor oyunu D: ye taşı öyle dene birde istersen.
D ye kurulu zaten hep dye kurarım ben dosyaları c yi ellemem hiç :) eğer w7 32 bitte sıkıntı yoksa geriye birde internet kalıyor ortak ağ kullanıyorum belki ondan ötürü bir sıkıntı olabilir o da değilse başka neden olabilir bilmiyorum

D ye kurulu zaten hep dye kurarım ben dosyaları c yi ellemem hiç :) eğer w7 32 bitte sıkıntı yoksa geriye birde internet kalıyor ortak ağ kullanıyorum belki ondan ötürü bir sıkıntı olabilir o da değilse başka neden olabilir bilmiyorum
Bağlantıdan dolayı olabilir ben bir kere yaşadım bu olayı ve bu çözüm ile yaptım.Bağlantı sorunu yüzündense yapabileceğin bir şey yok. :(

Guncelleme ilede alakasi var bu sorunla bende karsilastim xpde karsilastim oyun bir turlu guncellenmedi.

Daha sonra sildim tekrar yukledim o esnade kendini guncelledi sorun ortadan kalkti.

Geri