• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Star Wars The Old Republic (Swtor) Companion Affection

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Companion sizi ne kadar çok severse o kadar iyi vurur, o kadar iyi heal eder, göreve gönderdiğinizde daha fazla ve daha iyi malzeme getirir.

Herhangi bir companion gelir gelmez ilk iş affection 8000 yapmalısınız.

Fleet te GTN karşısındaki "companion gift vendor" dan

0-6000 affection için grade 1 hediye alıp verin

6000-8000 affection için grade 2 hediye alıp verin.

Hangi companion a hangi hediyeyi vereceğinizi aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. "love" olan kolondaki hediyeyi seçiyorsunuz. Bazı companionlarda "love" olmaz, o durumda da "favorite"

www.swtor-spy.com/companions/

Affection 8000 olduktan sonra diyaloglarla 10000 e kadar çıkarabilirsiniz. Diyaloglarda nasıl yüksek affection kazanacağınız ise aşağıdaki linkte var.

swtor.gamepedia.com/Companion_Affection_Missions
Alıntıdır.
 
Son düzenleme:
teşekkürler destek için yardımlarınız sayesinde kolaylaşacak oyun
 
Geri
Üst