• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Star Wars The Old Republic (Swtor) Balmorra Genel Bilgiler (Gezegen)

Dulcie

Güç Savaşının Tam Kenarında

Savaşsız ve hür bir şekilde uzun süreden beni Galaktik Cumhuriyetin barışçıl egemenliğinde bulunan Balmorra, Cumhuriyet yardımlarıyla üstün teknoloji silahlar ve droidlerin yapıldığı bir gezegen oldu. Şimdi Balmorra'nın çalışanları ezici bir İmparatorluk egemenliği altında acı çekiyor ve yaşamaya çalışıyorlar.

Republic ne kadar asker gönderse de Balmorra'nın ele geçirilmesini önleyemedi. Coruscant Antlaşması ile Galaktik Cumhuriyet gönderdiği asker yardımını bir süreliğine durdurdu. Ama Balmorranlar gerçeği biliyordu; yalnız bırakılmışlardı. Fakat Galaktik Cumhuriyet ne kadar yardımı kesse de, bıraktığı bir grup asker Balmorranlara direnişlerinde yardım ediyordu ve az da olsa gezegenin tam olarak ele geçirilmesini önlemeye çalışıyorlardı.

Şimdi Cumhuriyet yıllar önce yalnız bıraktığı bu üstün teknoloji silahların ve droidlerin merkezini, Balmorra'yı, tekrar ele geçirmek için çabalıyor. Sith İmparatorluğu ise gezegeni tamamen ele geçirip, gezegenin sahip olduğu tüm silah ve droid teknolojisini kullanarak bu büyük savaşı bir an önce sonlandırmaya kararlı.

Geri