• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalika Sanil ve Diamond Kazanmanın Yolları Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,130
3,903
113
Ankara
L4vm9J.png

Alışveriş yapacak Sanil veya Diamond'un yokmu? Nasıl kazanacağını bilmiyormusun? O zaman haydi bu konuyu hep beraber dikkatlice inceleyelim.

1) Güncel Görevleri Yapmak

Sanalika'da olan görevleri adım adım yaparak görev sonu o göreve özel Diamond veya Sanil kazanabilirsiniz. Görevleri nasıl yapacağınızı, nerede olduklarını öğrenmek için Sanalika'nın resmi sitelerini takip edebilirsiniz.

Güncel Sanalika Görevleri: http://bit.ly/1MUUhFl

Sanalika Resmi Facebook Sayfası: www.facebook.com/sanalika

Sanalika Resmi Blogu: blog.sanalika.com

Sanalika Resmi Forumu: sanalikaforum.com

2) Sanil / Diamond Satın Almak

Amaan! Kim görevlerle uğraşacak diyorsanız Sanil veya Diamond almak çok kolay. www.sanalika.com' dan veya Facebook'dan hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Hesabınıza girdikden sonra üst tarafda bulunan Sanil / Diamond Al sepetine tıklayıp, istediğiniz Sanil, Diamond miktarını ve ödeme şeklini seçtikden sonra dilediğiniz Sanil veya Diamond miktarına ulaşabileceksiniz.

3) Arkadaşlarınızdan Diamond İstemek

Diamond'a gerek duydunuz anda arkadaşlarınızdan Diamond isteyebilirsiniz. Diamond gönderecek kişi alt tarafda bulunan ''Arkadaşlarım'' bölümüne girerek, Diamond göndermek istediği kişiyi seçip tıklıyacak ve çıkan ekrandan ''Diamond Gönder'' seçeneğini kullanacaktır.

4) Eşyalarınızı Satmak

''Napacağım ben bu eşyaları?'' Dediğiniz eşyalar var ise, Cadde 12'de bulunan İkinci El Dükkanı'ndan el eşyalarınızı yada mekan eşyalarınızı satabilirsiniz.

5) Sanalika Etkinliklerine Katılmak

Sanalika'da yapılan etkinliklere katılarak avantajlı bir şekilde etkinlikden ayrılabilirsiniz. Parti, güzellik yarışması vb. etkinliklerde adminlerin dediklerini uygulayarak sanil, diamond ve pin kazanabilirsiniz.

PİN Nedir? Nasıl Kullanılır: http://bit.ly/1MEs2d3

6) Pepsi Şifresi Kullanmak

6. Cadde'de bulunan makineye, 12. Cadde'de bulunan Çevir Kazan'a jetonunuzu atarak sanil/diamond kazanabilirsiniz. Sadece demir (330 ml.) kapaklarındaki kodlar geçerlidir. Plastik(2,5L, 3L'lik) kapaklar geçersizdir.

Pepsi makineleri tanıtma: http://bit.ly/1Jfywhw

 
Üst