• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sanalika E-Posta / Mail Adresi Değiştirme Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
Herkese selamlar olsun!

Bir hesap mı satın aldınız? Ve aldığınız hesaba kendi e-posta adresinizi mi koymak istiyorsunuz? O zaman bu konu tam senlik!

1.Adım;

zrG2k4.png

Sanalika'nın sağ üst menü çubuğunda ki "Hesap Ayarları" düğmesine tıklıyoruz.

2.Adım;

GoZpA3.png

Hesap ayarlarına geldikten sonra ise sol taraftaki menülerden "E-Posta Değiştir" düğmesine tıklayın.

3.Adım;

yLGAaN.png

"Yeni E-posta Adresi" ve altında ki "Yeni E-posta Adresi Onayı"na yeni e-posta adresimizi yazacağız. Daha sonra "Kaydet" tuşuna tıklayacağız.

4.Adım;
65DlV9.png

Ve onay e-postası gönderilmiştir.

5.Adım;

W1X6vQ.png

Hotmailimize girişimizi gerçekleştirdikten sonra önümüze bu tarz bir şey çıkacaktır. Tıklıyoruz..
6.Adım;
3YO1Zp.png

Sonra hotmailimize gelen linke tıklıyoruz.

7.Adım;

pB5m3n.png

Ve e-posta değişmiştir. Giriş yaparken değiştirmek istediğiniz e-posta ile girişinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Önemli not: Bir e-postanın içerisinde birden fazla hesap varsa, o hesaplarda değiştirdiğiniz e-posta içerisine gelmektedir. Bir daha uğraşmanıza gerek duyulmamaktadır.

İyi tatiller Sanalika!

benim hesabım çalındı sanalikaya defalarca mesaj attım dönmüyorlar epostasını değiştirmiş şifreyide değiştirmiş nası alacağım geri yardım lütfen

Geri