• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RuneScape - E-mail Bakımı

• Konuyu başlatan Light Yagami
  • Başlangıç tarihi

Light Yagami

wgx7c8.jpg

15711.png

E-mail Bakımı

E-mail hizmetimiz bakım için şuanda kullanım dışıdır , bu yüzden bizden bir e-mail bekliyorsanız ve gelmediyse , endişelenmeyin !

Servisimiz 2pm BST Çarşamba 18 Ağustos tarihine geri alınarak tekrar çalışmaya devam edecektir. Şifre yenileme veya e-mail adresi değiştirme gibi istediğiniz e-mailler bundan sonra gönderilecektir , dolayısıyla tekrar mail istemenizin bir manası yok.

Hizmetin devam etmesinde bazı gecikmeler olabilir , bu yüzden hizmetimiz düzelene kadar lütfen sabırlı olunuz.

Pazar 19 Ağustos tarihinde 1pm 'den 6pm'ye kadar (BST) e-mail hizmeti bakımı olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürler.

15711.png
Kaynak : RuneScape - News - Email Maintenance
Çeviri : Light Yagami

Bu oyuna ölüyordum bir ara cow mow bişiler yapıyordum çok zevkliydi sonra çar çalındı birşeyler oldu geri alamadım gitti :(

Geri