• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rift artık ücretsiz!

• Konuyu başlatan Spaceman
  • Başlangıç tarihi

Spaceman

Trion Worlds yaptığı açıklama ile Rift için Free to Play döneminin başladığını duyurdu. Oyuncular Rift dünyasının tamamına, tüm zindan ve alanlara hatta tüm seviyelere ve ileride gelecek olan genişleme ve içerik paketlerine de ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Oyuncular Telera dünyasını ücretsiz keşfedebilme imkanını yanı sıra genişletilen market seçenekleri ile de zengin bir alışveriş seçeneğine de sahip olacaklar. Store'da yepyeni boostlar, zırhlar vb. seçenekler bulunacak. Ayrıca Rift deneyimini isteğe bağlı olarak maksimize etmek isteyen kullanıcılara da abonelik seçeneği de sunuluyor. Patron isimli seçenek ile daha fazla bonus ve deneyim kazanarak ücretsiz oynayanlara göre daha fazla verim alma imkanınız bulunmakta.
RiftLogosdas(1)a.png
RIFT Creative Director'ü Bill Fisher yaptığı açıklamada amaçlarının ücretli ve ücretsiz oynayan oyuncuların arasındaki seviyeyi aynı tutmak olduğunu söyledi. Kullanıcılar RIFT ile diğer Free to Play MMO'lar arasındaki farkı çok iyi hissedecek. Zira biz ücretsiz oyunculara hiçbir kısıtlama getirmeyecek ya da öde ve kazan eşyaları satmayacağız dedi.

Telera evrenine ücretsiz olarak girmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Rift Artık Ücretsiz | Aliveingames

Yeni oyun arıyorum bi kaç konuyada yorum attım. Güzel mi bu ?

Geri