• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rehberler ve Linkler

• Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi

Wayward

2q0tzbq.png

Arkadaşlar sizlere yardımcı olabilecek kendinizi geliştirmenizi sağlayabilecek birkaç link paylaşacağım;

Rehber ve buildler:

SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community
League of Legends Strategy Build Guides :: LoL Strategy Building Tool by MOBAFire
Welcome GankZone
League of Legends Wiki - Champions, Items, Strategies, and many more!
LoL Pro - Pro League Of Legends Guides and Videos
SobaFire

Streamler (izleyerek kendinizi geliştirebilir ve yeni taktikler öğrenebilirsiniz):

own3D.tv - Live! Your Game
Twitch

Bu 2 sitede ise hangi champ hangi champ ile counterlanır bakabilirsiniz.

ChampionSelect
LoL Counter Picks

Son düzenleme:
counterlamak antisi gibi bişey diyim yani hangi champ hangi champi rahat tutar onun hakkında bir site

Own3d izleyene ilk defa rastladım ve çok multu oldum. Genelde kimse izlemiyor, "izleyene kadar oyun atarım, sıkıcı" mantığıyla hareket ediyorlar...

Ama eski streamerlar yok artık Own3d'de başka yerdeler mi acaba bir bilgin var mı !?

Chaox, Oddone, Saintvicious vardı eskiden ve özellikle Oddone büyük bir zevkle seyrediyordum ama adam yok artık...

Yanlış hatırlamıyorsam, M5 ilk çıktığında büyük süksesyon yaratımıştı. Özellikle Shywana ile oynayan Diamondz du sanırım, jungle da terör estiriyordu. Solo top shyvana oynadıklarında, sürekli counter jungle yapıyordu shyvana ile. Gerçekten çok yilerdi.

Geri