• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pubg No Recoil Spray Yapımı

Bu ban sebebi değil mi? Çünkü bu aralar 3 oyuncunun 2 si bu spray ile yok ediyorda. Ve videoyu çeken senmisin?

Bu ban sebebi değil mi? Çünkü bu aralar 3 oyuncunun 2 si bu spray ile yok ediyorda. Ve videoyu çeken senmisin?
Evet abi çeken benim abi 2k saatim var blodynin anlaşması var blody dışında %60 macro bile olsa %100 ban yersin ve kimseye blody dışında macro tavsiye etmiyorum.. 1 hafta ban yemeseniz 2.ci hafta %100 yersiniz ban blody mausun kendi özelliği olduğu için pubg buna birşey yapmıyor. Zaten yapsa 21 kill ile bana yapardı. Bursa maçında bana yapardı blody orjinal lisanslı olmasına dikkat edin yeter. Ve oyunun %90'ı blody macrosu kullanıyor abi sen havaya sıkarken adam tüm mermiyi sana kusursuz sıkıyor.

blody mause markası yazılımda kendi yazımı diyorsun doğru anladım sanırım . eğer öyle ise ben pubg bırakır fort geçerim. zira ona serbest bana yasak nedemek karşı karşıyada ben spray ile en baba 3 oturturkrn adam kafamızda açtığı delikten 4 5 mermi geçiriyor ve bu benim canımı aşırı sıkıyor.

blody mause markası yazılımda kendi yazımı diyorsun doğru anladım sanırım . eğer öyle ise ben pubg bırakır fort geçerim. zira ona serbest bana yasak nedemek karşı karşıyada ben spray ile en baba 3 oturturkrn adam kafamızda açtığı delikten 4 5 mermi geçiriyor ve bu benim canımı aşırı sıkıyor.

Bırak hacım şu dandik hile dolu oyunu ya :)

Valla bu lafı sende kullandıysan harbi bırakma zamanı geldi. Bende fortcu olayım o zman :) Fort geçen elemanların alayı senin dediğinin aynısını ısrarla söylüyor. Desenize hileden folayı bir oyunun daha sonuna geldik

Fortnite da bana göre oyun değil ama en azından hile yok, ara sıra can sıkıntısına oynanabilir.

Fortnite da bana göre oyun değil ama en azından hile yok, ara sıra can sıkıntısına oynanabilir.

fortnite ta hile açanın bak satanın demiyorum evine mahkeme celbi gönderiyor 5000 dolarlık yiyen varsa açsın üstüne ekran kartına ban çakıyor girebiliyorsan gir. pubg neyapıyor blody varsa macro serbest ben bunu daha önceden bilseydim 40 defa bırakırdım . Bende masum köylü gibi macrocuları report ediyom masum masum haftaya aramızda yoksun diye düşünüyorum.
Erhanında dediği gibi son zamanlarda macrosuz atış yapan oyuncu sayısı çok az ve bunları yakın mesafede vurmak imkansız.

fortnite ta hile açanın bak satanın demiyorum evine mahkeme celbi gönderiyor 5000 dolarlık yiyen varsa açsın üstüne ekran kartına ban çakıyor girebiliyorsan gir. pubg neyapıyor blody varsa macro serbest ben bunu daha önceden bilseydim 40 defa bırakırdım . Bende masum köylü gibi macrocuları report ediyom masum masum haftaya aramızda yoksun diye düşünüyorum.
Erhanında dediği gibi son zamanlarda macrosuz atış yapan oyuncu sayısı çok az ve bunları yakın mesafede vurmak imkansız.
Haklsıın abi lafta hackerlara yaptırım yapıldığı söyleniyor ama ben şuan her güncellemede fixlenen hile siteleri biliyorum günlüğü 10$ ve siteleri aktif olarak devam ediyor. Ayrıca siteleri kapattırmıyor pubg onuda geçtim hackarları reportluyoruz reportladığım adam çinli ertesi gün yine karşıma geldi. İzliyorum scop açmadan kar98 kullanıyordu.

Haklsıın abi lafta hackerlara yaptırım yapıldığı söyleniyor ama ben şuan her güncellemede fixlenen hile siteleri biliyorum günlüğü 10$ ve siteleri aktif olarak devam ediyor. Ayrıca siteleri kapattırmıyor pubg onuda geçtim hackarları reportluyoruz reportladığım adam çinli ertesi gün yine karşıma geldi. İzliyorum scop açmadan kar98 kullanıyordu.

bende kar98 de scop açmam h1z1 tabalıyım hatta ben tüm silahlarda çok nafir scop acarım .
benim canımı sıkan macto ile anlaşma nedir ben macro kullansam her 10 oyunda 7 8 tanesi 20 üstü kill ilr biter . pubg de esas olan aim değil o silahı zapt etmek değilmi ben mi yanlış biliyom yoksa.

Biz oyunu oynayacak pc. bulamıyoruz. Millet neler yapıyor yaw : ))))

Geri