• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Prius Online Geniş Anlatım [Rehber]

• Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi

MaxiGame

1zna3py.png

-Oyunun Tanıtım Yorumu-

2011′in merakla beklenen MMORPG’leri arasında başı çekenlerden Prius Online, IP engelinin de kaldırılmasıyla Türk oyunculara kapılarını açtı. Fantastik bir 3D MMORPG olan oyun üçlü karakter sistemiyle dikkat çekiyor. Anima isimli genç bir kızın kahramanınıza eşlik ettiği Prius Online‘da Anima’nın gizemini çözmek için uzun ve benzersiz bir yolculuğa çıkıyoruz.
Prius Online ile kinci bir tanrının lanetlediği acı çeken bir fantastik dünyaya adım atıyoruz. Tehlikeli yolculukta hafızasını kaybetmiş bir kahraman olarak şanınızı ve anılarınızı geri kazanmaya çalışacaksınız. Yolculuğunuzda size Anima eşlik edecek. Anima ve Giga olarak adlandırılan dev yaratığınızla bir takım oluşturabilirsiniz. Yoldaşlarınız da sizinle birlikte oyun boyunca gelişecekler. Coliseum’da diğer oyuncularla savaşabilir, guild şampiyonalarına katılabilirsiniz. Prius Online derin bir hikayenin ve sinematik ilerleyişin yanında yenilikçi üçlü karakter sistemini (3C) sunuyor.Hafıza kaybı yaşayan kahramanınızla başladığınız yolculuğunuz boyunca ara sinematiklerle hikaye hakkında ipuçları ediniyorsunuz. Oynanış genellikle quest tamamlamaya dayanıyor. Üç görev tipi yan görevler, hikaye görevleri ve Anima görevlerinden oluşuyor. Görevler sayesinde para, tecrübe puanı ve zor bulunan nesneler kazanabilirsiniz. Seviye atladıkça uzmanlaşabileceğiniz çok sayıd skill’e sahip oluyorsunuz. Basit arayüz sayesinde puanlarınızı kolaylıkla skill ağacına dağıtabilirsiniz. Skill animasyonları da yeterince etkileyici hazırlanmış. Genel olarak zorlayıcı bir oyun olan Prius Online‘da başarıya ulaşmak için Skill’lerinizde ustalaşmalı ve diğer oyuncularla yardımlaşmalısınız.
10. seviyeye ulaştığınızda Anima’nızı tanıtan bir görev alacaksınız. Tamamladığınızda gizemli yoldaşınız ekibinize katılacak. Kahramanınız gibi Anima da seviye atlayıp Skill puanları kazanabilir. Anima ile konuşarak aranızda duygusal bir bağ kurabilirsiniz. Anima için karakterinizi yaratırken seçtiğiniz yönelim kişiliğini ve davranışlarını belirliyor .Aika‘daki Pran sistemine benzediği söylenebilir. Giga ise Prius Online‘daki üçüncü karakteriniz. Giga’lar Anima’ya adanmış dev yaratıklar. Zorlu savaşlarda yardımcı olması için Giga’yı çağırabilirsiniz. Ayrıca Giga’yı da oyuncu yönetiyor.
Yolculuk etmek biraz sıkıntılı olabiliyor. Özel bölgeleri ve dungeon girişlerini bulmak için uzun yollar katetmeniz gerekebilir. Yeterince paranız varsa Celero denilen araçla yolculuk edebilirsiniz. Bu araçlar haritadaki belli noktalara taşınmanızı sağlıyor. Pek çok görev uzaktaki bir NPC’yi ya da dungeon’ı bulmanızı gerektiriyor. Yolculuk sırasında yaratıklar tarafından kolaylıkla öldürülebilirsiniz, bu nedenle dikkatli olmalısınız. Crystal Cave, Vicious Mansion, Tomb of Hero ve Venom Ground gibi çok sayıda devasa dungeon oyunu zenginleştiriyor. Prius Online‘da ayrıca bir bağış sistemi de bulunuyor. Donation Manager NPC'ye uğrayıp para bağışı yapabilirsiniz. Cömert bağışlar oyunda ödüllendiriliyor. Bağışlar Achievement kazanan oyunculara rastgele olarak gidiyor.
Güzel grafikler, yaratıcı mekan ve karakter tasarımları, sürükleyici bir hikaye, seçilebilir 7 karakter tipi ve geniş skill seçenekleri ile Prius Online MMORPG severler için mutlaka denenmesi gereken bir oyun. Hikayeyi takip etmeden de oyunda keyif alabilir ya da sadece hikayenin tadını çıkarmak için oynayabilirsiniz. Başlarda biraz zorlasa da sabrederseniz karşılığını alacağınız bir oyun Prius Online.

-Tanıtım Videosu-

Prius Online Orjinal Site : gPotato Presents PRIUS ONLINE - A Completely Free To Play Online Game!
Prius Online Forum Site : gPotato Presents PRIUS ONLINE - A Completely Free To Play Online Game! • Index page
Üyelik Alımı İçin : Yakında

maxicon1.png

Prius Online Linkleri :

gPotato: The Free to Play MMORPG Portal | Free PC Online Games

(İlk downloadn linkine tıklayın)

maxicon1.png

Karakterler

1zdvfc.jpg

HUME

25jhwut.jpg

Erkeğin Mesleği : Occultists

Saldırı Biçimi

Bayanın Mesleği : Gunslinger

Saldırı Biçimi :

LON

icv382.jpg

Erkeğin Mesleği : Berserker

Saldırı Biçimi

Bayanın Mesleği : Huntress

Saldırı Biçimi

AYIN

2gxnq89.jpg

Mesleği : Legionnaire

Saldırı Biçimi

BERIAH

2l8gmee.jpg

Mesleği : Minstrel

Saldırı Biçimi

PvP Alanları

pvp_slider1.png

pvp_slider2.png

pvp_slider3.png

pvp_slider5.png

pvp_slider7.png

pvp_slider6.png

-Oyun İle İlgili Kendi Yorumum-

Oyun sadece gidip yaratık kesmekten ibaret değil. Görevler alıyorsunuz yapıyorsunuz ve level atlamınıza en yardımcı olacak şey budur. Ve sonra Anima olarak adlandırılan bi yardımcınız var. (10. Leveldan sonra alabiliyoruz) Onun bize karşı duyguları çok önemli yoksa onu kaybediyoruz. Oyun 3rd Person şeklinde oynanıyor. Oyunda ulaşımı kolaylaştırmak için "Teleport" yanında Celero adı verilen cihazlar var. Bunlara bir miktar para verip bizi belirli yerlere bırakmasını ayarlıyabiliyoruz.Oyun henüz pek yaygın değil ancak diğer ülkelerden katılım fazla. Biraz ingilizceniz varsa güzel roleplay yapabilirsiniz. Oynadığım server Requiem'dir. Hertürlü yardımı yapabilirim. Şuan oyunu abimle oynuyorum ve başından kalkamıyoruz. Bu tür oyunları sevmeseniz bile denemeye değer diye düşünüyorum.

Alıntılar vardır, Emeğe saygı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyunu indirdim girdim hiç ısınamadım zevk meselesi demek hoşuma gitmedi Aika Online daha hoşuma gitti doğrusu bende onu denemeni tavsiye ederim :)

Berkay başından kalkamıyorsa denemek lazım :D

-Ellerine sağlık kardeşlik ^^

Oyun güzel fakat öğrenmek biraz zaman alır :D Maymun görevini nasıl yapıcaz :D

Geri