• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pokemon GO'ya Yakında Gelecek 5 Yeni Özellik

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara

Pokemon Go’ya 5 Yeni Özellik Geliyor!

Niantic Inc.’in düzenlediği basın toplantısında şirketin CEO’su John Hanke Pokemon Go hakkında bir çok yenilikten sözetti.Yeniliklerin yanı sıra güncelleme sonrasında işlevselliğini yitiren Nearby sisteminin ve Pokemon’ların düzeltileceğini açıkladı.

İşte Pokemon Go’ya gelecek yenilikler;

1- Diğer Nesil Pokemonlar

Pokemon GO’da sadece ilk nesil Pokemon’ların olması, Pokemon GO oyuncuları tarafından pekde iyi karşılanmıyordu ki güzel haberi CEO John Hanke verdi.Yeni gelecek güncelleme ile Pokemon Moon ,Sun ,X ve Y nesillerine ait Pokemon’ların gelebileceğini söyledi.

2- Takas Sistemi

Oyunda takım farketmeksizin artık Pokemon takası yapabileceksiniz.Bu sistemin güzelliği ise yakalayamadığınız Pokemonları takas sistemi ile koleksiyonunuza dahil edebileceksiniz.Fakat bu sistemin ne zaman geleceği hakkında bi bilgi verilmedi.

3- Pokestop’lar Poke-Center’lara Dönüşebilecek

Önceki Pokemon oyunlarına dönüldüğünde, canı azalmış veya yaralı Pokemon’ları Poke-Center’larda iyileştirebilir olacaksınız.Bu sistem ile birlikte Pokestop’ların önemi dahada artacak.

4- Melez Pokemon’lar

John Hanke, Pokemon eğitmenlerinin kendine özgü Pokemonlar’a sahip olabileceğini ve Pokemon türlerinin çiftleştirilmesinden bahsetti.Bu şekilde melez Pokemon yapılabilecek.

5- Takıma Özgü Pokemon’lar

Oyunda bilindiği üzere “Mystic, Valor ve Instinct” olmak üzere üç takım var.Bu takımları ise Efsanevi Pokemon’lar simgeliyor.Önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenen güncellemede , bulunduğunuz takımın efsanevi Pokemon’u yani simgesini yakalayabilecek olmanız.Bu sistem ile seçilen takımın önemi dahada artmış olacak.

Pokemon'un afedersin cıvığı çıktı, oyunu ne beklentilerle başlayıp oynayan parkları meydanları dolduran oyuncular şimdi fake gps ve botlarla oyunu yok ettiler. İçimdeki oyun hevesi söndü resmen. Fake gsp ve botları kullananlar umarım banlanırlar oyun daha iyi hale gelir..

Pokemon'un afedersin cıvığı çıktı, oyunu ne beklentilerle başlayıp oynayan parkları meydanları dolduran oyuncular şimdi fake gps ve botlarla oyunu yok ettiler. İçimdeki oyun hevesi söndü resmen. Fake gsp ve botları kullananlar umarım banlanırlar oyun daha iyi hale gelir..

Ben de kullanıyorum :D Sana da anlatayım mı kurulumunu ^^

Zaten bunun için çalışıyorlar.Botlar artık pasif.FakeGPS içinde çalışmalara başlamışlar.
Fakat bu onların sonu olacak.FakeGPS kullanan adamda oyuna para yatırıyor ^^

Dışarı çıkıp Pokemon arayacak zamanım yok fake gps şart, bir de ben bunu multi window ile kombin yaptım süper oldu :D

29pt3wh.jpg

Nox kullanmanı tavsiye ederim abi o daha iyi :D

Multi window nedir merak ettim,müsait olunca bi fısıldarsın artık :D

Bakayım hemen :))

Multi Windows ekranı 2 ye bölüp 2 uygulamayı tek ekranda kontrol etmek. Normalde bu özellik çoğu telefonda var ama bütün uygulamaları desteklemiyor. Ayrı bir uygulama ve root gerekiyor tüm uygulamaları desteklemesi için. Multi window olmadan Pokemon ve fake gps arasında sürekli geçiş yapmak ondan ona tıklayıp durmak gerekiyordu baya yorucu olduğu için bu çözümü buldum. Bu şekilde bir de telefonu Samsung Sidesync ile pc ye aktarınca senin dediğin nox veya bluestacks kadar rahat kullanımı oluyor.

Bakayım hemen :))

Multi Windows ekranı 2 ye bölüp 2 uygulamayı tek ekranda kontrol etmek. Normalde bu özellik çoğu telefonda var ama bütün uygulamaları desteklemiyor. Ayrı bir uygulama ve root gerekiyor tüm uygulamaları desteklemesi için. Multi window olmadan Pokemon ve fake gps arasında sürekli geçiş yapmak ondan ona tıklayıp durmak gerekiyordu baya yorucu olduğu için bu çözümü buldum. Bu şekilde bir de telefonu Samsung Sidesync ile pc ye aktarınca senin dediğin nox veya bluestacks kadar rahat kullanımı oluyor.

O zaman 2 hesap ile oynayabilirim ben bu oyunu :d GYM savaşına 2 hesapla gider daha rahat alabilirim...
Yine pisliğe çalıştı kafam :pcorn

Zaten bunun için çalışıyorlar.Botlar artık pasif.FakeGPS içinde çalışmalara başlamışlar.
Fakat bu onların sonu olacak.FakeGPS kullanan adamda oyuna para yatırıyor ^^

Oyun açılalı 1 ay falan oldu yada olmadı adamlar 37-38 LvL olmuş ya işsiz olsalar bile mavi noktalarda dursalar bile imkansız en fazla taş çatlasa 20-25 arası ya.

20 levelden sonra 20k exp, 21 levelden sonra 75k exp istiyor ve giderek artıyor. Botla olsa bile bu kadar kasmaları tuhaf görünüyor.

Botsuz bu oyunu oynamak deli işi. 30 lv olamazsınız imkanı yok arkadaşlar. sro nasıl botsuz çekilmiyorsa bu da aynı şekilde. zaten herkes aynı lvllere gelince artık en iyi pokemonları olanlar daha fazla para yatıranlar oyunu kazanacaktır... botları fake gps leri engelleyemezler, adamlar halledeler zor bir şey değil.

Botsuz bu oyunu oynamak deli işi. 30 lv olamazsınız imkanı yok arkadaşlar. sro nasıl botsuz çekilmiyorsa bu da aynı şekilde. zaten herkes aynı lvllere gelince artık en iyi pokemonları olanlar daha fazla para yatıranlar oyunu kazanacaktır... botları fake gps leri engelleyemezler, adamlar halledeler zor bir şey değil.

Katılıyorum.

Bu arada çalışan bot varsa link alabilir miyiz? :D

Ben de kullanıyorum :D Sana da anlatayım mı kurulumunu ^^

Hakan ın dediği gibi ilk başta bende hayvan gibi yürüdüm gecelere kadar peşinde koştum, sonra ne oldu Ümit bey gibi oturduğu yerden oyun oynayıp benim pokemoncuklarımı üzdüler :D :fire

- - - Güncellendi - - -

#Edit..

Beni ne işlere bulaştırdın [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] :D
34or1p4.jpg

Geri