• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pokemon GO - Gps Not Found Hatasının %100 Çözümü

• Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi

Nursis

maxigame_logo_banner1.png

Herkese merhaba. Bu konuda sizlere Pokemon GO'nun ilk çıktığı günden beri Android 5.0+(Lollipop) ve Android 6.0+(Marshmallow) sürümünü kullanan kullanıcıların sürekli yaşadığı bir problem olan 'Gps Signal Not Found' hatasının nasıl çözüleceğini göstereceğim.

Bende kendi telefonumda Android 6.0+(Marshmallow) kullanıyorum ve bu hatayı günlerce yaşadım. Farklı çözümler araştırmama ve denememe rağmen bir sonuç elde edememiştim fakat deneme yanılma yöntemiyle bu sorunun %100 çözümünü kendim buldum. Hiç zaman kaybetmeden çözümümüze geçelim.

ayrac.jpg

Öncelikle Android telefonumuzda bulunan Play Store'u açıyoruz ve 'GPS Status & Toolbox' adlı uygulamayı telefonumuza yüklüyoruz.

mLbJA4.png

ayrac.jpg

Daha sonra, telefonumuzun konum bulma bilgisini 'Yüksek doğruluk' yapıyoruz. Bunun için de Ayarlar>Konum>Mod kısmını kullanıyoruz.

jnMQkj.png

ayrac.jpg

Bu ayarı da yaptıktan sonra demin telefonumuza kurduğumuz 'GPS Status & ToolBox' adlı uygulamayı açıyoruz ve uygulama bizim tam konumumuzu buluyor. Bunun için kısa bir süre beklemek gerekiyor.

aEv1m7.png

ayrac.jpg

Daha sonra, programı kapatmadan alta alıyoruz ve 'Google Haritalar' uygulamasını açıyoruz. 'Google Haritalar' uygulamasının güncel olduğundan da emin oluyoruz. Güncel değilse güncelliyoruz. Eğer 'Google Haritalar' üzerinde de konumumuz doğru görünüyorsa sorun yok demektir. Ben daha garanti olması açısından konumumdan bir rota ile kontrol ediyorum. Her şey sorunsuz çalışıyorsa şimdi 'Google Haritalar' uygulamasını kapatabiliriz.

QM5VXV.png

ayrac.jpg

Daha sonra, Pokemon GO oyunumuzu açıyoruz ve oyunumuzun yüklenmesini bekliyoruz. Oyunumuz yüklendikten sonra 'Gps Signal Not Found' hatasının olmadığını ve Gps'in sorunsuz bir şekilde çalışacağını göreceksiniz. Herkese iyi oyunlar dilerim. :beer

kvQO1A.png

ayrac.jpg

[uyari]Örnek uyarı kutusu[/uyari]

[bilgi]Örnek bilgilendirme kutusu[/bilgi]

Son düzenleme:
Apk yı indirdim de bende şöyle bir sıkıntı var atıyorum balbazar yakaladım ama kamerayı açınca gözükmesi lazım değil mi gözükmüyor sadece kendi ekranında gözüküyor arka plan hazırlamışlar ya orada gözüküyor kamerayı açınca yok arkadaş ben mi yanlış indiriyorum bir yer söyleyinde indirelim.

Geri