• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Point Blank Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,130
3,903
113
Ankara
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Öncelikle hesabınızın güvenliğini sağlayabilmeniz için ilgili konumuzu okumanızı öneririz: HESAP GÜVENLİĞİ

- Hesabınıza ulaşamıyor iseniz öncelikle Şifremi Unuttum seçeneğini kullanarak geçici şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

- Mail adresinizin de başkalarının eline geçtiğini düşünüyorsanız
bu linke tıklayarak almanızı öneririz.

- Oyun karakteri ile ilgili Siber Suçlarla Mücadele Ekibi tarafından hazırlanan metine ulaşmak için:
TIKLAYINIZ

-E-posta adresiniz ile ilgili tüm sorunlarınız için, E-postanızın kayıtlı olduğu şirket ile temasa geçmeli ve istenilen belgeleri o şirkete sunmalısınız.

Kullanıcı Sözleşmesi ve Tüketici Bilgilendirme notu gereğince, Hesap ile ilgili tüm aktiviteler, hesap güvenliği, hesap bilgilerini sağlamak ve 3. kişilerle paylaşmamak tamamen kullanıcı sorumluluğundadır. Bu şartlar, oyuna kayıt yaptırıldığı zaman kabul edilmiş sayılır.

 
Üst