• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayStation 4 Ana Konu

• Konuyu başlatan CaptainPrice
  • Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun usta kaça aldın oyunları ben çok olacak sanıyordum ama Cod:Ghost 150Tl'iydi burda.

Herkese Teşekkür Ederim tabi ilk gün alacağım için fiyat biraz pahalı bunun farkındayım
umarım sizlerde sahip olursunuz bu teknoloji harikasına :) ama fiyatın 1.000 TL nin altına düşmesini bekliyorsanız 2 seneyi bulur :)

Oyunları iyi fiyata almışsın yurtdışı heralde? Eğer İstanbul'da oturuyorsan sana oyunları ucuz satan yerleri söyleyebilirim, Ps3'de çok oyun olduğu için Ps4'ü 1-1.5 sene sonra felan alıcam burdan iyi bir fiyata alırım diye düşünüyorum :) Tekrar hayırlı olsun.

Oyunları iyi fiyata almışsın yurtdışı heralde? Eğer İstanbul'da oturuyorsan sana oyunları ucuz satan yerleri söyleyebilirim, Ps3'de çok oyun olduğu için Ps4'ü 1-1.5 sene sonra felan alıcam burdan iyi bir fiyata alırım diye düşünüyorum :) Tekrar hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.evet yurtdışından aldım normalde kamera ve dualshock hatta ps4 ü bile oradan almayı düşüyordum fakat arıza durumunda yurtdışına kargo vs. uğraşmak istemediğimden onları Türkiye'den alacağım
malesef Antalya'da oturuyorum,Evet spot cularda daha ucuza bulabilirsin herşeyi fakat garantisi sony eurasia olmuyor ve ürünler yurtdışından geldiği için satışları başka bir ülkeye yazılıyor.Gönül isterki fiyatlar uygun olsada Sony Türkiye'den
alabilsek ki bu sayede Türkçe oyunların ve çeşitli hizmetlerin Türkiye versiyonları yapılsın :)

Not:13 Aralıkta fotolar ve videoları atacağım buraya :)

Arkadaşlar medimarkt'tan ön sipariş yaptım şimdi sadece beklemek kaldı :)

bu arada PlayStation 4 Türkiye kutusu

yarın sabah erkenden gidip media markt'tan ayırttırdığım ps4 ümü alıyorum arkadaşlar ssleri eve gelir gelmez koyacağım :)

Şuan kendimi fakir hissettim lan. :D Bir burukluk oldu içim de. :D Ne kadar alacaksın PS4'ü ?

Şuan kendimi fakir hissettim lan. :D Bir burukluk oldu içim de. :D Ne kadar alacaksın PS4'ü ?

1.399 TL umarım sizde sahip olursunuz :)

herşey hazır saatler geçmiyor yahu :)

3325e75.jpg

Ankaradaki arkadaşlarım -10 derecede bekleyişten sonra konsollarına kavuşmuşlar :D

Son düzenleme:
Yapmayın şunu ya. Şurada bugünü bekletmiyorsunuz adama. Nisbet yapmayın lo. :D :D

ya abi 400 dolardan 1400 lira nasıl olur ulan hala anlamış değilim bu türkiye vergi rekortmeni abi kesin :D

Beyaz Renkli PS4 Duyuruldu !

9 Eylül'de raflardaki yerine alacak ne dersiniz sizce siyahı mı daha güzel beyazı mı ?

10284525_788905337807837_3411452709455013805_o.jpg

Geri