• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PES 2016 Klavye Tuş / Gamepad Ayarları Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara

PES 2016 Klavye Tuş / Gamepad Ayarları Videolu Anlatım

[video=youtube;idwALIT6rPI]https://www.youtube.com/watch?time_continue=39&v=idwALIT6rPI[/video]

PES 2016 Klavye Tuş / Gamepad Ayarları Resimli Anlatım

Pro Evolution Soccer 2016 oyunu bilindiği gibi birçok platform için satışa sunuldu. Eğer PES 2016 oyununu oyun kolu ile oynayacaksanız öncelikle kendinize göre kol ayarlarını yapmanız gerekir. Bunun için yapanız gereken işlemler şöyle; Eğer PES 2016’i kurarken kurulum yerini değiştirmediyseniz kurulumun yapıldığı klasörü açın ve buradaki “Settings.exe” isminde dosyaya çift tıklayarak açın. Karşınıza aşağıdaki resimde olduğu gibi bir pencere çıkacaktır.

6862b7.jpg

Bu pencerede birçok sekme mevcut. Bu sekmeler “Görüntüle”, “Klavye”, “KntrlChz”, “Ses”, “Online” ve “Özellikler”.

Siz bu sekmelerden “Klavye” sekmesine geçin. Değiştirmek istediğiniz tuşun bulunduğu alana tıklayın ve ardından olmasını istediğiniz tuşa basın. Böylece o tuş değişmiş olacak. Bu işlemi değiştirmek istediğiniz bütün alanlar için yapın. Böylece gamepad yani oyun kolu ayarlarını yapmış olacaksınız. Klavye sekmesine tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

260yk91.jpg

Burada “X” yazan yere tıklayıp klavyeden “D” tuşuna basın. Daha sonra “A” yazan yere tıklayıp klavyeden “S” tuşuna basın. Sonrasında “B” yazan yere tıklayıp klavyeden “A” tuşuna basın. Bunların altında kalan 5 boş alana ise sırasıyla 1, 2, 3, 4 ve 5 rakamlarını yazıyoruz ve “OK” butonuna tıklıyoruz. Pencere son olarak aşağıdaki gibi gözükecektir.

4ih1eu.jpg

Geri