• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pes 2015 Tanıtım

PES'i küçük görmüşsün. FIFA07-PES6 karşılaştırması yap bakalım. Eskiden FIFA grafikleri çok kötüydü. Partiyle takımla da alakası yok bu işin. Parti takımı sevip vazgeçemedikleri için tutuyorlar Türkiye'de. Oyunu sevmekten önce el alışkanlığı var. Ben her ikisini de oynadım. PES'te dripling yaparken topu daha kontrolümde hissediyorum ve ayrıca PES'te öyle kolay frikik, penaltıdan gol atmak diye bir şey yok. FIFA'da tek oyuncuyla PES'e göre çalımlayarak gol atması daha basit. PES.te oyunu biliyorsan, takım oyunu oynuyorsan kazanıyorsun. Fark bu... İşin özü FIFA oynayanlar 1 maçta toplam 20 gole kadar atarken PES.te 5-6 gole kadar atıyorsun. 3 pasla Forvete gidemiyorsun. Teknik bilmen gerekiyor. Kolaya kaçanlar tabi ki FIFA demek zorunda kalıyor. Her sene birisi diğerinden daha güzel çıkıyor. Rekabet olmasa sana daha güzelini sunmak için uğraşmazlar cebe giren paraya bakarlardı.

Benim ilk mesajımı okuma zahmetine girseydin bu yazdıklarını yazma gereği duymazdın. Ben de fifaya 2010 da geçtim demişim, yani ondan önce zaten pes oynuyordum.

Garip yani okuma alışkanlığımız yok. tek yorum üzerinden gidiliyor. Boşuna mı yazıyoruz buraya anlamadım ki. herkese ayrı ayrı mı yazalım düşüncelerimizi?

Ayrıca fifa da tek adamla gol atmaktan falan bahsetmişsin? Bunu peste messi ronaldo ile yapabilirsin ancak fifa da öyle gol atamazsın karşında amatör oyuncusu yoksa tabii.

Fifa oyna önce hangisinde takım oyunu daha önemli anlarsın.

Benim ilk mesajımı okuma zahmetine girseydin bu yazdıklarını yazma gereği duymazdın. Ben de fifaya 2010 da geçtim demişim, yani ondan önce zaten pes oynuyordum.

Garip yani okuma alışkanlığımız yok. tek yorum üzerinden gidiliyor. Boşuna mı yazıyoruz buraya anlamadım ki. herkese ayrı ayrı mı yazalım düşüncelerimizi?

Ayrıca fifa da tek adamla gol atmaktan falan bahsetmişsin? Bunu peste messi ronaldo ile yapabilirsin ancak fifa da öyle gol atamazsın karşında amatör oyuncusu yoksa tabii.

Fifa oyna önce hangisinde takım oyunu daha önemli anlarsın.
Yazılanların hepsini okudum zaten, karşındakilere okuma alışkanlığımız yok diyerek küçük görme. İlk önce sen alıntı yaptığın yazıları oku istersen. FIFA07 den bahsetmişim ben gördüğün gibi. Yani oynamışım ki hangisinin nerede daha basit olduğunu söyleyebiliyorum. Amacın okuma alışkanlığımız yok gibi laf atıp kavga çıkarmaksa açıkça söyle. Ben FIFA.nın genel olarak grafiğini de kötülemedim [ESKİDEN KÖTÜYDÜ] dedim. Hala aynı fikirdeyim. FIFA gittikçe PES.i geçiyor diyorum anladın mı? PES telafi zahmetinde bulunmazsa oyuncusu kalmaz. Türkiye'dekileri saymayalım orjinal alan çok az kişi vardır.

FIFA da takim oyunu yok diyorlar kahkaha attim :D Peste Ronaldo ve messi resmen tanri önünde duran yok ayrıca pes14bakin atari gibi FIFA ise her zaman üstüne koyuyor

FIFA da takim oyunu yok diyorlar kahkaha attim :D Peste Ronaldo ve messi resmen tanri önünde duran yok ayrıca pes14bakin atari gibi FIFA ise her zaman üstüne koyuyor
Benim mesajımı bir daha okumanı rica ediyorum. FIFA07 den bahsettim AÇIKCA BELLİ OLUYOR. Dediğine karşı çıkmıyorum. Peste Ronaldo Messi 2013-14 te normalden fazla özellikli. Sponsor olmalarıyla alakalıymış o da. Herkes burada kendi oynadığı oyunu övmüş. Bu devirde PES kaldı mı? Hala FIFA mı oynuyorlar. vs... FIFA hep üstüne koydu dedin ya evet orada haklısın kimse karşı çıkmaz sanırım.

Klasik görüş arkadaşla kapışırken pes
kariyer modda fifa

ama pes 14 le değişti işler :D salonlarda hala pes 13 oynanıyor :D

Fifanın pesten tek eksiği şampiyonlar liginin orjinal olmaması.Onuda pesin elinden aldılarmı at çöpe pesi.Birde sağolsun yamacılar olmasa pes hakkaten oynanmaz premier lig felan rezalet ya

----------

Pes zaten 2008de başladı diye biliyorum yanlışım varsa affola

Pes 5 le başladı diye biliyorum ben :D ondan öncede winning eleven vardı zaten.

h1FC43322

Geri