• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Para Kazanmak İstiyorum Ve Qassa Sorunu

• Konuyu başlatan Multipower
  • Başlangıç tarihi

Multipower

Beyler ben para kazanmak istiyorum. Bazı sitelere baktım. Örneğin Qassa. Qassa'da hile yapıcaktım. Nasıl yapıcağımı söyliyim. Zaten biçoğunuz yapısyosunuzdur:
Qassa her üye davetinde 3TL para veriyor. (Kabul edince) Şimdi ben kendim açıcağım hesaplarla davet edicektim.
Coin kazan a bastım. Üye tavsiye et e bastım.
4gqQGQ.png

Bu çıkıyor karşıma ne yapmalıyım? Nerden davet ediceğim.

[MENTION=281657]marketer282[/MENTION] nin konusunu açmış olduğu cashpirate vardı bide. Onu da bugün akşam uygulucam inş. Abimle birlikte bugün uğraşırız :) Teşekkürler...

Qassa ile ilgili sorunum bu. Bir de ben yeni para kazanmak için yer arıyorum. Kolay biyer olsun. Qassa'nın sorunu çözülürse hepsini birlikte kullanıcam. Yardım etmeniz dileklerimle.

Etiketlenen: [MENTION=37117]Fairy[/MENTION] Tales , [MENTION=281657]marketer282[/MENTION] , [MENTION=282316]advert[/MENTION] , [MENTION=281089]freemen[/MENTION] , [MENTION=37362]good[/MENTION]IsCooking , Kısaca bu konuda bilgiye sahip herkes.

----------

#güncel link
https://www.qassa.com.tr/

Oradaki linki üye olmasını istediğin kişiye göndereceksin ama şu sistem kadar saçma bir sistem kadar görmedim hayatımda. Kendiniz üye açıp ref ile üye olmaya kalkmayın saymıyor. İşin garibi, normal şekilde başkası üye olsa dahi saymıyor.

Oradaki linki üye olmasını istediğin kişiye göndereceksin ama şu sistem kadar saçma bir sistem kadar görmedim hayatımda. Kendiniz üye açıp ref ile üye olmaya kalkmayın saymıyor. İşin garibi, normal şekilde başkası üye olsa dahi saymıyor.

Tuhaf ,
Önerebileceğin para kazanma sitesi var mı ?

----------

bide yeni hesap açarak tüm hesaplara 1.80,1.80 doldurarak hepsini aynı PayPal hesabına aktarabilir miyim ?

Geri