• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oynayan var mı?

• Konuyu başlatan Explorer
  • Başlangıç tarihi

Explorer

Bu bölüm çok boş kimse oynamıyor mu forumda? Troll yapanlar ve sadece kill almaya çalışanlar yüzünden kaybetmekten oldukça sıkıldık. Beraber quick yada ranked girmek isteyen varsa ekleyebilir. Explorer#21257

Günaydın Cemre'cim. Bana gece botting sonrası item vermeni özledim. Aklıma gelmişken söyleyeyim dedim. :D

Grey#21139 sürekli oynuyorum. Neredeyse bir sene olmuş ama şansımı deneyeyim dedim. Bir de ''Nerden'' kısmında Fethiye görünce dayanamıyorum, yazasım geliyor...

cok tuhaf bir oyuna benziyor ama asiri cok playeri var gibi :)

DPS aratmak 10 dakika oyun iyice saçmaladı VALORANT BİN BASAR.

Overwatch 2 çıkacak ve OYUN BEDAVA OLMAZSA DAHA ÇOOOOOK KAN KAYBEDER ÇOK

Yazık Blizzarda

Geri