• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ösym Fotoğraf Değişikliği

P42S

Merhaba arkadaşlar

Bugün ösym'nin internet sitesinden kpss sınav başvurusu yapacaktım fakat sistemde bulunan fotoğrafımın geçerlilik tarihi dolmuş bu yüzden başvuru yapamadım.

Fotoğraf değişikliğini nereden, nasıl yapıyoruz bilgisi olan var mı?

VEVn0q.png

ÖSYM aday başvuru merkezleri oluyor, bende 1 ay bile olmadi gidip guncellettirmistim fotografi. Universite kampusunde vardı bizim, bir arastir istersen

ÖSYM aday başvuru merkezleri oluyor, bende 1 ay bile olmadi gidip guncellettirmistim fotografi. Universite kampusunde vardı bizim, bir arastir istersen

- Hemen değiştiriyorlar mı yoksa belirli bir süre sürüyor mu? malum kpss başvuruları 24 ağustosta son
- Resmi biz mi götürüyoruz yoksa onlar webcam ile çekip değiştiriyorlar?
- Herhangi bir evrak isteniyor mu?

Hocam bunları da cevaplarsan sevinirim.

- Hemen değiştiriyorlar mı yoksa belirli bir süre sürüyor mu? malum kpss başvuruları 24 ağustosta son
- Resmi biz mi götürüyoruz yoksa onlar webcam ile çekip değiştiriyorlar?
- Herhangi bir evrak isteniyor mu?

Hocam bunları da cevaplarsan sevinirim.
-Anında fotoğrafı güncelliyorlar.
-WebCam ile çekim yapıyorlar.
-Yanında kimliğini götürmen yeterli olacaktır.

Geri