• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mt2 pack editleme item_proto oyuna yansımama sorunu

• Konuyu başlatan ed07600
  • Başlangıç tarihi

ed07600

Arkadaşlar konudan anlaayn biri varsa yardıma ihtiyacım var acil

Navicat de istediğim itemlere efsun verdikten sonra oyuna yansıtmak için gerekli işlemleri yaptım pack den locale i açtım(eter yardımıyla) içindekilere de istediğimi ayarladıktan sonra zagre sayesinde halletim eter le geri kapadım attım pack e otopack çalıştırdım oyuna girdim yansıma yok hata mı yaptım sanmıyorum internetteki tüm videolarla işlemlerimi doğruladım başka nasıl bir sebebi olabilir bu sorunun yada bu işlemlerin farklı yöntemleri varsa bahsedin teşekkür ederim.

Geri