• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Bütün Hataları

• Konuyu başlatan DoNotDie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoNotDie

Arkadaşlar bu program sayesinde bütün hatalarınızı tek bir tuş ile giderebilirsiniz.
Gerekli dosyaları indirdikten sonra inen dosyaları Metin2Turkey > Pack klasörüne atmanız yeterli olacaktır.

MULTIUPLOAD :
Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım @WILDGUARD

VIRUSTOTAL
(1/43) Virus Olmaması Lazım Kendi Bilgisayarımdan Bulaştığını Düşünüyorum. Yinede indirdikten sonra tekrar taratınız.

sonicm2error.jpg

[uyari]Örnek uyarı kutusu[/uyari]

[NOT]BIR TESEKKURU COK GORMEYIN :)[/NOT]

PROGRAM BANA AITTIR !!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri