• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MEB özür diledi: Açıköğretim sınavları tekrarlanacak

• Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi

xTrip

MEB, açık lise ve ortaokul sınavlarında yaşanan skandal sonrası özür dileyerek sınavın tekrarlanacağını duyurdu. Tüm Türkiye’de Açık Öğretim Kurumları 2. dönem açık lise ve ortaokul sınavlarında adaylara gelen optik formalar ile ders sayılarında uyuşmazlık yaşanmıştı

meb-1.jpg

Açık Öğretim Kurumları 2. dönem açık lise ve ortaokul sınavlarında adaylara gelen optik formalar ile ders sayılarında uyuşmazlık yaşandı. Bu nedenle birçok aday girmesi gereken tüm derslerden sınava girmedi. Hata tüm Türkiye’de yaşandı.
Cevap kağıtlarında sadece 4 ders için kodlama ayrıldığını belirten Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 4’ten fazla dersten sınava katılan adaylara yönelik, 21 Nisan Cumartesi günü saat 09.30’da telafi sınavı yapılacağını duyurdu.

MEB tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

[aciklama]Örnek açıklama kutusu[/aciklama]

Geri