• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame MineCraft Premium Gift Kodu Satışları Başlamıştır !

• Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi

Shi-Gin

MineCraft Premium Gift Kodu Satışlarımız Başlamıştır

Merhabalar,
Son zamanlarda oldukça popüler olan MineCraft için hesabınızı premium seviyesine yükseltebilmenizi sağlayan Gift Code (Hediye Kodu) satışlarımız başlamıştır.
Tüm kodlar orjinal MineCraft sitesinden temin edilmektedir, kesinlikle yasal olmayan kod satışı yapmamaktayız. Bir çok sitede ucuz fiyatlara kaçak kodlar satılmaktadır, bu kodlar hesabınızın banlanmasına sebebiyet vermektedir.
Bu tarz sorunlar yaşamamanız için lütfen sadece orjinal kodları tercih ediniz, bikaç lira ucuz kod alıp ban yemektense birkaç lira fazla verip orjinal kod almak sizin için daha faydalı olacaktır.
MineCraft Gift Code Ürüne Oyun Ürünlerimiz menüsünden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Daha fazla ürün ve yenilik için bizleri takip etmeye devam ediniz.
Saygılarımızla.

Maxigame.org

Facebook.com/MaxiGame

https://www.maxigame.com/k/197-minecraft-premium-gift-code.html

kardeşim cidden sizi kınıyorum ben aldım doğru kod gelmedi nası bi destek siniz sizya 12321312313 gibi bir yanlış kd geldi x4x4-x4x4-x4x4 gibi olması gerekirken incelemeye gönder bastım undefined yazdı canlı desteke mesaj atıyom ses yok yardımada mesaj attım cevap yok 65tl param gittimi yani şimdi benim allah rızası için verin :(

kardeşim cidden sizi kınıyorum ben aldım doğru kod gelmedi nası bi destek siniz sizya 12321312313 gibi bir yanlış kd geldi x4x4-x4x4-x4x4 gibi olması gerekirken incelemeye gönder bastım undefined yazdı canlı desteke mesaj atıyom ses yok yardımada mesaj attım cevap yok 65tl param gittimi yani şimdi benim allah rızası için verin :(
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] ile iletişime geçiniz.

Size gönderilen kod Prepaid Card Pin kodudur, gift kodu değildir. Gift kodları söylediğiniz formatta 4 e haneli ve aralarında çizgi olur ama prepaid card pin kodları size verilen formattadır. Temel olarak özellik bakımından her iki kodun arasında hesabınıza kazandıracağı özellikler arasında hiç bir fark yoktur. Gift kodları direk minecraft sitesinden paypal veya kredi kartı ile alınır Prepaid Cardlar ise distribütörlere gönderilen ön ödemeli kartlardır. Kodlarda hiç bir sorun ve yanlışlık yoktur. Canlı destek hattı kapalı olduğunda lütfen iletişim bölümünden sipariş numaranızı yazarak ticket atıp sorununuzu açık bir şekilde belirtin ancak o zaman sağlıklı bir şekilde yardım edilebilir.

Lütfen size verilen kodu şu rehberde anlatıldığı şekilde yükleyiniz : www.maxigame.com/konu/56-minecraft-gift-kodu-aktive-etmek.html

Geri