• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mafia Father Game - Online TÜRK Mafya Oyunu - Oyun Tanıtımı

31 Tem 2022
3
0
1
Mafia Father Game , bir macera ve strateji oyunu ile bir gangster oyununun birleşimidir. En güçlü ve en zeki mafya unvanı için dünya çapında bin oyuncuyla rekabet ettiğimiz efsane bir tarayıcı oyunudur.

Bir mafya imparatorluğu kurmak için araba çalmak, bankaları soymak ve yasadışı uyuşturucu üretimi ve kaçakçılıkla uğraşmamız gerekecek.

Oyunda, mümkün olduğunca çok para kazanmak ve ardından iyi yatırım yapmak için birçok fırsatımız var.

igsmlpr.png


Mafia Father Game, burada neler oluyor?
Oyunun amaçları basit, burada önemli olan güç, para, güzel kadınlar ve güç. Bu oyunda hepsini zorla, hile veya kurnazlıkla elde edebileceksiniz.

Hangi stratejiyi benimseyeceğiniz ve ana hedefinizin ne olacağı yalnızca size bağlıdır. Oyuncuya bağlı olarak, bunlardan en az birkaçı olabilir:

Güçlü, uluslararası düzeyde etkilenmiş bir suç örgütünün oluşturulması,
Saygı kazanmak ve şehrin en tehlikeli ve tehlikeli mafyası olarak anılmak,
Eğlenmek, yeni insanlarla tanışmak ve sıralamada giderek daha iyi bir konuma gelmek.


Mafia Father Game'a kaydolduğumuzda küçük bir yerel hırsızla başlıyoruz.
Oynadıkça ve bölge için etki ve saygının yanı sıra yeni seviyeler kazandıkça, daha da güçleniyoruz ve yavaş yavaş küçük bir suç örgütü kurmaya hazırlanabiliyoruz.

Elbette bu örgütün diğer oyuncuların polis ve çeteleri tarafından yok edilip yok edilip edilmeyeceği ya da gerçek bir mafya imparatorluğuna dönüşüp dönüşmeyeceği bize bağlı.

Mafyanızı genişletmek için. çete kuracağınız diğer oyunculardan oluşan uyumlu bir grupla çalışmanız gerekiyor.
Ne yazık ki, burada kendi başına pek bir şey yapmayacaksın. Bu oyunda meslektaşlarınızın desteği başarınız için çok önemli olacaktır.


32oez9z.jpg


Mafya Father Game neye benziyor?
Oyun ayrıca diğer oyuncularla savaşmak için birçok fırsat sunuyor. Bu konuda bize yardımcı olacak bir sürü silah ve satın almamız gereken başka eşyalar var.
1'e 1 düellolara ek olarak, grup düelloları ve tüm mafya ailelerinin savaşları olasılığına sahibiz.

Bu çatışmalardan ancak en iyi, en iyi yönetilen ve en uyumlu aileler yara almadan çıkacak ve etkilerini artıracaktır.
Her şeyin çok güzel bir elle çizilmiş grafik tasarımda sunulduğu da belirtilmelidir. Ses efektleri de iyi seviyede.

Özet…
Sonuç olarak, Mafia Father Game herkes için çok bağımlılık yapan ve ilginç bir eğlencedir.
En büyük avantajları, bağımlılık yaratan ve düşünceli oyun tarzı, dünyanın dört bir yanından çok sayıda oyuncu, güzel grafikler ve iyi ses efektleridir.

Sizi web sitemizin sayfalarında eğlenmeye davet ediyoruz.
https://www.mafiafathergame.com/
 
Geri
Üst