• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lys - Ösym Ne Olacak Şimdi? Sınav İçin Tavsiyeye İhtiyacım Var

• Konuyu başlatan Mugen
  • Başlangıç tarihi

Mugen

Ösym - Lys anladığım kadarı ile değişmiş şimdi ne olacak bu konu hakkında bir fikri olan var mı? Sınav zorlaştı mı kolaylaştı mı?

Ayrıca ben liseyi açıktan okudum kötü bir deneyim oldu benim için derslerden aşırı geri kaldım, yaşıtlarım ile aynı sene mezun oldum ama hep tek takılmak zorunda kaldım okul arkadaşı kavramı neredeyse bitiyor açığa geçince arkadaşın olmuyor yaşıtların okuldayken sen çalışmak zorunda falan kalıyorsun, kazanamadım üniversiteyi çok fazla açığım vardı bu sene tekrar şansımı denemek istiyorum daha önce bu konuda tecrübe sahibi olanınız varsa yüksek not alanınız varsa yardımcı olursa sevinirim. Hedefim Beden Eğitimi ve Spor Eğitmenliği bölümünü kazanmak. Mülakatta falan bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum her sabah kalkar 8km yol koşarım dinlenmeden, günlük olarak bodybuilding & Crossfit ile ilgileniyorum bu iki konuda ne kadar bilgiliysem okul konusunda o kadar bilgisizim illa dershaneye gitmek zorundamıyım? İnternet üzerinden bu işi çözebilir miyim?

Sen her sene giriyorsun şansını denemek için özellikle senin yorumunu ve tavsiyelerini bekliyorum Ümit abi.
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Ösym - Lys anladığım kadarı ile değişmiş şimdi ne olacak bu konu hakkında bir fikri olan var mı? Sınav zorlaştı mı kolaylaştı mı?

Ayrıca ben liseyi açıktan okudum kötü bir deneyim oldu benim için derslerden aşırı geri kaldım, yaşıtlarım ile aynı sene mezun oldum ama hep tek takılmak zorunda kaldım okul arkadaşı kavramı neredeyse bitiyor açığa geçince arkadaşın olmuyor yaşıtların okuldayken sen çalışmak zorunda falan kalıyorsun, kazanamadım üniversiteyi çok fazla açığım vardı bu sene tekrar şansımı denemek istiyorum daha önce bu konuda tecrübe sahibi olanınız varsa yüksek not alanınız varsa yardımcı olursa sevinirim. Hedefim Beden Eğitimi ve Spor Eğitmenliği bölümünü kazanmak. Mülakatta falan bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum her sabah kalkar 8km yol koşarım dinlenmeden, günlük olarak bodybuilding & Crossfit ile ilgileniyorum bu iki konuda ne kadar bilgiliysem okul konusunda o kadar bilgisizim illa dershaneye gitmek zorundamıyım? İnternet üzerinden bu işi çözebilir miyim?

Sen her sene giriyorsun şansını denemek için özellikle senin yorumunu ve tavsiyelerini bekliyorum Ümit abi.
@Deepblue

Son günlerde gündemi pek takip edemedim yeni bir değişiklik olduysa ben de merak ediyorum ne olduğunu. Evet her sene giriyorum, bu senede girip bikaç yer kazandım ama tam istediğim gibi olmadı o nedenle gitmedim.

İş hayatı ve bazı reel hayat sorunları birleşince maalesef ben de okumaya pek fırsat bulamadım, senin gibi açıktan lise bitirdim ve her sene LYS ye giriyorum. Açıktan lise, ortaokul vs çok kolay ama Üni zorluyor baya, LYS açıktan okuyan birisi için oldukça zorlayıcı bir sınav.

Geri