• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lotro Vip Üyelik Alma Rehberi (Lotro Vip Üyelik Nasıl Alınır?)

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,130
3,903
113
Ankara
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

VİP Üyelik Nasıl Alınır?

VİP üyelik almak için öncelikle
https://www.lotro.com/en/game/vip bu adresi ziyaret ediyoruz.

kXlM8unW.jpg


Become A Vip yazan yere tıklıyoruz.

FYveGqiK.jpg


Username ve Password alanlarına oyuna giriş yaptığımız kullanıcı adı ve şifremizi giriyoruz. Daha sonra aşağıdaki resimde görünen işaretli yeri tıklıyoruz.

ceodus10.jpg


Eğer profilinizi daha önce tamamlamadıysanız sizden bazı bilgilerinizi girmenizi isteyecektir.

codbil10.jpg


Boş alanları doldurdaktan sonra Submit butonuna basark devam ediyoruz. Karşımıza gelen ekran aşağıdaki gibi olacaktır. Burdanda işaretli yeri tıklayarak devam ediyoruz.

codsec10.jpg


Karşımıza gelen ekranda ödeme seçenekleri çıkıyor birçok yol mevcut. Buna karar verdikten sonra istediğimizi seçip submite basıyoruz.

codade10.jpg


Daha sonraki ekranlarda sadece submit ve continue butolarına basıyoruz. Bundan gerisi normal ödeme işlemleri. Ödemeyi tamamladığınızda 15,31 USD (25,38 TL) karşılığında 1 aylık VİP üyelik üyeliğinize otomatik olarak tanımlanmış olacaktır.

codson10.jpg

Alıntıdır.
 
Son düzenleme:
Üst