• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOTR BFME-2 Hamachi Üzerinden Online Oynamak

• Konuyu başlatan Pushkin
  • Başlangıç tarihi

Pushkin

Merhaba arkadaşlar, Anlatımını yapmak istediğim konu "Lord Of The Rings Battle for Middle Earth 2"

Oyun bildiğiniz üzere 2006 tarihinde piyasaya sürüldü. Stratejiyi seven ve bilincinde olan herkesin gerek Grafiksel, gerek konu bütünlüğüyle bağdaştırılmış hero ve skilleriyle gönlünü fethetti. Fakat bu oyun biraz da yabana atıldı gibime geliyor çünkü Online BFME Playerları Mumla aranıyor ya mahallenizde buluyorsunuz, ya da milyonda bir rastgelirsek herhangi bir forumdan.. Aslında bunun birçok sebebi var LOTR efsanesinin konusunu filmini kitaplarını vs. herkes takip etmediği için birazda ondan dolayı arka planda kalmış sanırım. Ama bana sorarsanız ülkede ki Strateji oyunu playerlarının %80 i Age of Empires oynarken sadece %20 si LOTR Efsanesini oynuyor böyle bir üzücü tablo var. Aslında oynuyordu çünkü şu zamanda herkes International Online oyunlara bağımlılık hissettiğinden böyle başyapıtlar tozlu raflarda kaldı.. Neyse maksada gelelim.

Amacım bu konu altında Elimizden geldiğince Güncel tutup, Hamachi üzerinden Oyunu seven, ve bilen arkadaşlarla "Kurallar Dahilinde" rekabet ortamı yaratmak. Mesela ekip karşılaşması olabilir 1v1 2v2 4v4 Benim ekibim hazır
:)

Guildimden arkadaşlarımla bayağı bi iddialıyım hatta yıkabilecek olan çıkmaz sanıyorum. :D
Ekip:
Chaos_Maker
Adriana
UcanHamsi
Tehlike
Gerekli olan birkaç uyumluluk var; Versionlar aynı olmalı 1.01
Kurallar
-
Oyunun başında bir süre belirlenecek ve o süre bitinceye kadar, Herkes sadece yapılanma aşamasında olacak. Saldırma tahrik etme vs durumları olmayacak.
-Custom Hero açılmayacak.
-Ortak Sınır belirlenecek ve bu sınırlar aşılmıyacak aşanın inşaa ettiği bütün kuleler-para evleri vs. Yıkılır
-Takım oyunu olacağı için, darılma gücenme ve hazmedemeyip oyundan çıkmak olmayacak sonuna kadar (Victorious/Defeated) yazısını görene kadar devam edilecek.
-Okçu kuleleri Spam şeklinde 100-200 Adet çıkarılmayacak.
-Sur çekmek yasak

Konuya ilgisi olan ve iddialı arkadaşlar yorum atarsa hamachi ağ üzerinden bağlantı kurup oynarız..

Son düzenleme:
Geri