• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kazanç hala sıfır

• Konuyu başlatan KanyeWest
  • Başlangıç tarihi

KanyeWest

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce youtube ile tanıştım son 2-3 aydır gerçekten sağlam çalışıyorum ilk defa bi videom 9 k izlendi fakat kazanç hala sıfır music nations network ile çalışıyorum daha önce google ile çalışırkende kazanç sıfırdı çözemedim gitti.Telifsiz içerik çalışıyorum spam yapmıyorum tek tek özenle yükleyip etiketliyorum

Y3jl6z.png

Son düzenleme:
Videolarında reklam çıkıyor mu ? Video yöneticisinden videolarının yanında yeşil dolar işareti olup olmadığını bir kontrol et.

Ve adsense bağladın mı ? Yt nin ne dedği önemli değil adsense ne derse o.

Kesinleşmiş partner gelirlerini analyticsten takip edemezsin. Direk partner networkünün kendi sitesinden takip etmen gerekiyor.

partner dashboard diye bir şey olması lazım ordan adsense gibi takip edeceksin ama pek bilgim yok o konuda :D

Bende adsense üzerinden çalışıyorum, bir videomun 20bin izlendiğini fark ettiğimde reklam eklemiştim sadece o videoya şuanda video 260bin oldu para kazanması kapatılmış o videodan 130tl para geldi 2 ayda, şimdi içerik hazırlıyorum yakında toplu yükleme yapacağım :)

Sağlam partnerler var hocam adsense sürekli ünleme atıyor videoları :)

Geri