• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karahan Online Kavimler

• Konuyu başlatan Heimdall
  • Başlangıç tarihi

Heimdall

2q0tzbq.png

Kadim Gök“Tüm Savaşları Bitirecek Savaş”

Hakkında

Gökkavmin son kalan onikilerinden Kara-Han, bir zamanların efsanevi kılıç ustası Çağ-Han'a ait olan efsanevi kılıcın tek ve yegane sahibidir. Kadim Ustaların bu tek varisi "Bütün Savaşları Sonladıracak Son Savaş" için anahtarıellerinde tutmaktadır. Ne var ki, savaşa giden bu yol vahşet doludur ve sadece gereken cesareti, dayanıklılığı ve beceriyi gösterebilenler geri kalan herkesin üstünde yükselmeye ve Gökkavmin kadim sırlarını öğrenmeye hak kazanırlar...

Temsilcisi

Vahşi Tielshir. Bir kıyım düzeni ustası sadece efendisi Kara-Han ona sözünü geçirebilir ve bir tek ona güvenir.

ÖZEL : Kadim Gök tüm kavimlerin silahlarını kullanabilir

Muhteşem Ejder“Yin Yang Dengesi Hayat Kurtarır”

Hakkında

Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar.
Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir.
Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir. Temsilcisi – Kılıç Ustası Kurt-Han. Duygusuz ve kurnaz olan bu adam 22 yaşında Ejder Hakanı Oda-Han’ın Baş Eğitmeni konumuna gelmiştir. Oda-Han’ın da hocası olan Usta Yel-Han’ın son öğrencisidir
Temsilcisi

Kurt-Han ve Oda-Han’ın kızı Manolya’yı evlendirmek için anlaşılmıştı. Ne var ki Manolya 15 yaşında töreye isyan ederek Pars Kavminden İnce Kılıç Ustası Konug’la ilişkiye girdi. Babası bunu öğrendiğinde öfkelenmiş ve ona kabilesinde kalıp Kurt-Han’la evlenmeye zorlamıştı

Azametli Yılan“Hızlı Bir Hareket Kasırga Yaratır ”

Temsilcisi

Çift Bıçaklı Yıldırım Enki. 20 yaşındayken anne ve babası Efsane Şehri’ndeki savaşta öldüler. Set-Han henüz bebekken onun hayatını kurtardı ve onu Azametli Yılan Kavmi’ne geri getirdi. Yaşı gelir gelmez eğitimine başladı. Enki Ejder ve Pars Kavimlerinden nefret etmekte çünkü onları anne ve babasının ölmünden sorumlu tutmaktadır. Bu tatmin olmamış nefretinden nasibini alarak onun çift bıçaklarının ucunda hayatlarını kaybedenler Enki Usta’nın Azametli Yılan Kavmi’nin Baş Suikastçısı olmasını da sağladılar.

Hakkında

Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.
Temsilcisi

Çift Bıçaklı Yıldırım Enki. 20 yaşındayken anne ve babası Efsane Şehri’ndeki savaşta öldüler. Set-Han henüz bebekken onun hayatını kurtardı ve onu Azametli Yılan Kavmi’ne geri getirdi. Yaşı gelir gelmez eğitimine başladı. Enki Ejder ve Pars Kavimlerinden nefret etmekte çünkü onları anne ve babasının ölmünden sorumlu tutmaktadır. Bu tatmin olmamış nefretinden nasibini alarak onun çift bıçaklarının ucunda hayatlarını kaybedenler Enki Usta’nın Azametli Yılan Kavmi’nin Baş Suikastçısı olmasını da sağladılar.​

Hakkında

Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar.
Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir.
Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir. Temsilcisi – Kılıç Ustası Kurt-Han. Duygusuz ve kurnaz olan bu adam 22 yaşında Ejder Hakanı Oda-Han’ın Baş Eğitmeni konumuna gelmiştir. Oda-Han’ın da hocası olan Usta Yel-Han’ın son öğrencisidir
Temsilcisi

Kurt-Han ve Oda-Han’ın kızı Manolya’yı evlendirmek için anlaşılmıştı. Ne var ki Manolya 15 yaşında töreye isyan ederek Pars Kavminden İnce Kılıç Ustası Konug’la ilişkiye girdi. Babası bunu öğrendiğinde öfkelenmiş ve ona kabilesinde kalıp Kurt-Han’la evlenmeye zorlamıştı

Azgın Pars"Gücüm Tepeleri Titretir, Kudretim Dünyayı Gölgeler"

Hakkında

Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler.
Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de
daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar
taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok
fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.
Temsilcisi

Kara Kalpli Pala Konug. 23 yaşındadır, Pars Kavmi’nin en onurlu üyelerinden biri olan babası Cin Usta Ejder Kavmi’nin Baş Ustası Yel-Han tarafından yanlışlıkla öldürülmüştür. Rua-Han onu evlat edinip eğitimini üstlense de konug Ejder Kavmine olan nefretini asla yenememiştir. Sonunda içindeki en iyi olma hırsı onu pala sanatındaki en iyi Ustalardan biri yapmıştır

Son düzenleme:
Geri