• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

JoyPara Nasıl Yüklenir ? (Epin) [ Resimli Anlatım ]

• Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi

Angelina

4g1ys3.jpg

Öncelikle http://www.joygame.com/ adresine girip üyeliğimiz ile giriş yapıyoruz.​

2hrikr7.jpg

Resimde seçili gösterdiğim alana tıklıyoruz.

Gelen ekranda "Joy Para Yükle" tıklıyoruz.

206y15i.jpg

Resimde seçili gösterdiğim yerlere tıklıyoruz.

5o8l6t.jpg

Daha sonra maxigame'den aldığınız kodu gösterdiğin alana yerleştirip "Gönder" diyorsunuz.Hesabınıza ne kadarlık JP aldıysanız okadarı yüklenecektir.​

Son düzenleme:
Ben bıraktım :D oyunu ama güzel oyunda karakterlere çok özellik veriliyor parası olmayanlar napıcak :D

Beyler telefon ile ödeyip alıcam jp ama vodafone yok galiba sadece türkcell ve avea var varmı bir bilginiz ?

50.000 JoyPara vs. bunlar Wolfteam'da kaç nakit oluyor onları da eklersen güzel olur Sezer :)

Geri