• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPad Pro Magic Keyboard

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
Bir ipad ve bu klavyeden alınıp laptop gibi kullanılabilir mi acaba? Seyehatlerde laptop taşımak baya yorucu her ne kadar ultrabook almış olsam da...

Arkadaşım işi gereği bu modeleye benzeyen bir keyboard kullanıyor samsungun,gayet pratik sohbet ortasında telefona veya pc ihtiyaç duyulduğunda telefon gibi masaya çıkarıyor,bugune kadar bir sorun ile de karşılaşmadı,tek olumsuz yanı,klavye yer kapladığı için yine notebook gibi çantasıyla taşımak gerekiyor.

ipad uygulamasıda geliştiren bir yazılım firmasında çalışıyorum işim gereği fazlasıyla ipad kullanıyorum benim görüşüm fazla pahalı olması dışında bir problem yok fakat windowsun ve ipadin yapabildikleri ve yapamadıklarını değerlendirmek gerekli.
hangi amaca hizmet etmesini istiyorsunuz :D

ipad uygulamasıda geliştiren bir yazılım firmasında çalışıyorum işim gereği fazlasıyla ipad kullanıyorum benim görüşüm fazla pahalı olması dışında bir problem yok fakat windowsun ve ipadin yapabildikleri ve yapamadıklarını değerlendirmek gerekli.
hangi amaca hizmet etmesini istiyorsunuz :D

ipad'de team viewer ve windows uzak masaüstüne bağlantı sağlayacak programlar kullanabiliyor muyuz?

ipad'de team viewer ve windows uzak masaüstüne bağlantı sağlayacak programlar kullanabiliyor muyuz?

evet teamviever çalışıyor başka bir bilgisayara bağlantı kurabilirsiniz. rdp ile de başka bir windowsa bağlantı yapabilirsiniz.
fakat kendi ios tabletinize teamviever ile bağlanmaya ios izin vermiyor.
yani dışardan size bağlanamazlar.

evet teamviever çalışıyor başka bir bilgisayara bağlantı kurabilirsiniz. rdp ile de başka bir windowsa bağlantı yapabilirsiniz.
fakat kendi ios tabletinize teamviever ile bağlanmaya ios izin vermiyor.
yani dışardan size bağlanamazlar.

RDP kullanılabilmesi mükemmel. Bir de FTP ve SSH programı kullanabiliyor muyuz? Bunlar da kullanılırsa hemen hemen tüm işimi görecek. Gerisi önemli değil zaten word, excel, web falan telde bile yapılıyor.

Geri