• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlgilendiğiniz Spor Branşları

• Konuyu başlatan kanyol
  • Başlangıç tarihi
Her akşam düzenli 1 saat basketboll,haftada 1 kerede halı saha maçı yapıyorum :)

Her ne kadar profesyonel olmasam da basketbol ile haşir neşirim.En sevdiği oyuncu ise Ersan İlyasova.

Boksör :D Tek rakibim Muhammed Ali , yakın zamanda deniyeceğim bakalım bir yumrukta boğayı devirebilecekmiyim :D

Koşu, Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa tenisi, arada kas çalışmaları falan yapıyorum. Şuan düzenli değil ama bu sene hariç 2-3 senedir düzenli şekilde her günüm sporla geçti. Zaten okul için günde 4km yürüdüğümü söylesem yeter :D:D
Not: Köyde yaşamıyorum. :D:D

Bende sene sonunda maçlara çıkıcam boks ta inşallah derece yapıp maç videomu ve madalyamı burda paylaşırım :)

Ben 4 yıldır boks-kickboks-thaiboks ile ilgileniyorum.Herkez İlgilendiği Spor branşlarını yazsın bakalım neler çıkıcak :wgl:

4yıldır profesyonel olarak amerikan futbolu oynuyorum fullback pozisyonunda devam ediyorum
7 yıldır body bulding ve power lifting devam ediyorum
5 aydır wing chun kursu alıyorum süper hız ve esneklik katıyor :)

Geri