• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

i5-7400 8GB 240 SSD + 1TB GTX1050Ti

• Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi

jWAiN

Bu sistem beğendiğim ve hazır bir sistem. Hazır derken eskiden bildiğimiz hazır sistem manasında değil, parçaları firma toplayıp gönderiyor :) Güzel bir sistem Orta Seviye gaming sistem diye geçiyor, size göre ne kadar doğru bilemem ama bana göre öyle. Sistem toplayacak arkadaşlar için gerçekten güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum.

Fiyatı: 3.641 TL

3EV2QA.png

Sistemin linki buyrun arkadaşlar;

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dck1050ti-msi-i5-7400-8gb-240-ssd-1tb-gtx1050ti-pmu402042

Son düzenleme:
Bundan yaklaşık 2-3 ay önce bende buna yakın bir sistem alacaktım i5 kullanılması iyi olmuş sistemde 1050ti ile beraber iyi iş göreceklerdir diye düşünüyorum.

Ne kadar AMD Ryzen'ler çıksa da ben İntel Core almak isterim hep. Testlerinide gördüm, bazı yerlerde AMD işlemci iyi fakat genel olarak söylemek gerekirse %70-75 İnter işlemciler ön planda. Gerekli araştırmaları yapabilir diğer arkadaşlar. Bu sistemi öneririm :)

Intel i7-7700K kullanıcısı olarak söylüyorum sistem dizmek istediğim zamanlarda intelden çok amdye baktım ne yalan söyliyim ryzen işlemciler iyi gözüküyor.

Intel i7-7700K kullanıcısı olarak söylüyorum sistem dizmek istediğim zamanlarda intelden çok amdye baktım ne yalan söyliyim ryzen işlemciler iyi gözüküyor.

Ryzen sistemlerin çok büyük artısı APU sistem topladığın zaman mükemmel bir performans alıyorsun. Ryzen işlemciler gerçekten güzel APU sistem toplayacaklar için. 2100 TL ye sistem gördüm, APU sistem, ya dersin " Ne gerek var ekran kartlı sisteme şuanlık, hemen bunu almalıyım " böyle diyorsun. Çok iyi bir şey ucuz oyuncu bilgisayarı toplayacak arkadaşlar için. Onun linkini de isterseniz atarım. Fiyat-Performans sistemi adını tam manasıyla taşıyor.

Ryzen sistemlerin çok büyük artısı APU sistem topladığın zaman mükemmel bir performans alıyorsun. Ryzen işlemciler gerçekten güzel APU sistem toplayacaklar için. 2100 TL ye sistem gördüm, APU sistem, ya dersin " Ne gerek var ekran kartlı sisteme şuanlık, hemen bunu almalıyım " böyle diyorsun. Çok iyi bir şey ucuz oyuncu bilgisayarı toplayacak arkadaşlar için. Onun linkini de isterseniz atarım. Fiyat-Performans sistemi adını tam manasıyla taşıyor.

Ryzen o konuda başarısını gösterdi Apu sistem olmasına rağmen ekran kartıyla çok iyi entegre halde çalışabiliyor dediğin sistemi biliyorum youtubeden izledin büyük ihtimal şaşırtıcı bir performans 1800-2100 liraya toplanabilecek en iyi sistem şuan Ryzen Apu'lu sistemler.

Ryzen o konuda başarısını gösterdi Apu sistem olmasına rağmen ekran kartıyla çok iyi entegre halde çalışabiliyor dediğin sistemi biliyorum youtubeden izledin büyük ihtimal şaşırtıcı bir performans 1800-2100 liraya toplanabilecek en iyi sistem şuan Ryzen Apu'lu sistemler.

Aynen öyle, dolar yüksek olmasına rağmen yine de düşük bütçeli sistem toplanabiliyormuş, şaşırdım. :) Bu arada evet, youtube da bir kanalda denk geldim. Şaşırdım yani görünce, hiç APU sistem kurayım edeyim derdinde değildim bu zamana kadar, ilk defa gördüm. Şahane bir şey olmuş bu AMD işlemciler :)

Aynen öyle, dolar yüksek olmasına rağmen yine de düşük bütçeli sistem toplanabiliyormuş, şaşırdım. :) Bu arada evet, youtube da bir kanalda denk geldim. Şaşırdım yani görünce, hiç APU sistem kurayım edeyim derdinde değildim bu zamana kadar, ilk defa gördüm. Şahane bir şey olmuş bu AMD işlemciler :)

F/P ürünü olarak evet şuan çok iyi, bir Intel kullanıcısı olarak AMD'nin kendini işlemci konusunda geliştirmesini çok isterim piyasadaki rekabet her zaman tüketicilerin işine gelir, ayrıca yine Nvidia kullanıcısı olarak AMD'nin Intel'e yetişme hevesiyle sadece CPU piyasasına yönelip sahayı Nvidia tekelliğine bırakmasını istemem yine aynı şekilde rekabetin kalktığı yerde tüketiciye diretme başlar.

Geri