• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hepsiburada sipariş

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
Hepsiburada'dan teknolojik cihaz siparişi verdim de yurtiçi kargo ile yollayacaklar ve kapıda ödeme seçeneğini kullandım.
Ücreti ödemeden önce ve teslim alma belgesini imzalamadan önce kutusunu açıp cihazı kontrol ettirirler mi?
Ettirmezlerse ne yapmalıyım? Kargocuya yanınızda açayım bozuk vs çıkarsa tutanak tutturalim filan mi demeliyim?
Daha önceden alışveriş yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?
Hepsiburada.com'da ürünü kontrol etmenizi öneririz diyor ama malum kargo şirketleri açtırmıyor gibi.

Teşekkürler.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Cihazı onlar kapıdayken açıp kontrol et, vaktimiz yok açamazsanız felan dersen kutuyu açmakta diret. Baktın cihaz arızalı veya kırık çıkarsa tutanak tuttur ve geldikleri yere geri yolla onları. :)

Hepsiburada'dan teknolojik cihaz siparişi verdim de yurtiçi kargo ile yollayacaklar ve kapıda ödeme seçeneğini kullandım.
Ücreti ödemeden önce ve teslim alma belgesini imzalamadan önce kutusunu açıp cihazı kontrol ettirirler mi?
Ettirmezlerse ne yapmalıyım? Kargocuya yanınızda açayım bozuk vs çıkarsa tutanak tutturalim filan mi demeliyim?
Daha önceden alışveriş yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?
Hepsiburada.com'da ürünü kontrol etmenizi öneririz diyor ama malum kargo şirketleri açtırmıyor gibi.

Teşekkürler.

Şu telefonu alda sende kurtul bizde :D :D

Abi önce siparişimi nerden vermeliyim diye konu açmamışsın ?

hepsiburada-da-flas-agustos-ayi-indirimleri---hepsiburada.com-a-yeni-genel-mudur-55711.jpg

Burdan mı vereyim, yoksa buradanmı ?

gg-eski-logo.gif

Edit : Yapmadan durmazdım. :D :bl:

Abi önce siparişimi nerden vermeliyim diye konu açmamışsın ?

hepsiburada-da-flas-agustos-ayi-indirimleri---hepsiburada.com-a-yeni-genel-mudur-55711.jpg

Burdan mı vereyim, yoksa buradanmı ?

gg-eski-logo.gif

Edit : Yapmadan durmazdım. :D :bl:

Akşam akşam iyi güldürdün :)

Kargocu geldiğinde yanlarında aç, eğer gitmemiz gerekiyor gibi saçma sapan muhabbetlere girerlerse, kabul etmiyorum bu ürünü aynı şekilde iade edin dersin.

Ayrıca sen kapıda ödeme seçeneğini seçmişsin, daha önce hiç kullanmadım genelde kredi kartı ile siteden ödemeyi yapardım.

Sahibinden.com'un ucuz işlere kalkışacağını zannetmem ama genede tedbirli olmanda fayda var.

Kontrol et ondan sonra ödemeni yap.

----------

Adamı gene atmışlar neyse. Okuyordur herhalde yazılanları.

Yaklaşık 3 senedir hepsiburada.com dan ürün alırım şuana kadar hiç bir problem olmadı gayet güvenilir bir site yaklasık 15 bin tl ila 20 bin tl arasında ürün aldım hatta dün oto parfümü almıştm bugun geldi , telefonlarımıda hep ordan aldım Nokia lumia 1020 - Lumia 920 falan herhangi bir problem yaşarsan 7 gün içerisinde gönderebilirsin gönderim kodu alman gerekir ve her koşulda gönderim kodunu sana ulaştırıyorlar sıkıntı yapma Gayet güvebilir bir site.

Yaklaşık 3 senedir hepsiburada.com dan ürün alırım şuana kadar hiç bir problem olmadı gayet güvenilir bir site yaklasık 15 bin tl ila 20 bin tl arasında ürün aldım hatta dün oto parfümü almıştm bugun geldi , telefonlarımıda hep ordan aldım Nokia lumia 1020 - Lumia 920 falan herhangi bir problem yaşarsan 7 gün içerisinde gönderebilirsin gönderim kodu alman gerekir ve her koşulda gönderim kodunu sana ulaştırıyorlar sıkıntı yapma Gayet güvebilir bir site.
Tamam hepsiburada iyi site ama önemli olan kargocunun kargoyu actirması umarım açtırır

----------

Şu telefonu alda sende kurtul bizde :D :D
Yarın veya salı geliyor :D

Tamam hepsiburada iyi site ama önemli olan kargocunun kargoyu actirması umarım açtırır

----------

Yarın veya salı geliyor :D

Açdırmıyo sen alıyosun sonra sorun olursa siteden gönderi kodu alıyosun o kodu ulaştırıyosun sonra onlar iadeyse paranı kredi kartına veya değişimse değişimini sağlayıp gönderiyolar.

Açdırmıyo sen alıyosun sonra sorun olursa siteden gönderi kodu alıyosun o kodu ulaştırıyosun sonra onlar iadeyse paranı kredi kartına veya değişimse değişimini sağlayıp gönderiyolar.
Aldım çoktan :)

Sony Xperia Z Ultra Cihazımdan Gönderildi.

Geri