• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GoalUnited Bilet Fiyatları

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,130
3,903
113
Ankara
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Bilet fiyatları

Stadyum kompleksinize giderek bütçe sayfasını açın.

Buradan, lig, kupa, Uluslararası Ustalar ve dostluk/antrenman maçlarının bilet fiyatlarını ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.

Daha düşük fiyatla, stadınıza daha çok seyirci gelecektir. Seyirci sayısı, stadyum seviyenize, oynadığınız lig düzeyine ve prestijinize bağlıdır. Dostluk maçları için fiyatlar daha düşük belirlenmelidir, çünkü seyirciler yüksek fiyatları ödemeyeceklerdir. Lig maçları daha yüksek olarak ayarlanabilir.

Kupa ve Uluslararası Ustalar maçları fiyatları düzenli olarak ayarlanmalıdır. Kupada ilerledikçe, her turda daha etkileyici hale gelecektir. Uluslararası Ustalar'da katılım, grup aşamasında sabit kalacaktır ve sonrasında her turda artacaktır.

Normal lig maçlarında ev sahibi takım, bilet satışlarından gelen tüm geliri elde eder.

Eleme, dostluk, antrenman ve kupa maçlarında gelir iki takıma paylaştırılır.

Uluslararası Ustalar'da da gelir ev sahibi takımındır, ancak final maçlarının gelirleri sabittir:

UU Altın finali seyirci geliri: 1.795.000 (897.500 her bir takım için)

UU Gümüş finali seyirci geliri: 1.250.000 (625.000 her bir takım için)

İpucu: Eğer zorlu bir maçınız varsa ve evinizde oynanacaksa, bazen bilet fiyatlarını daha düşük belirlemek iyi bir fikirdir. Daha dolu bir statta, ev sahibi avantajı daha yüksektir ve daha düşük bir fiyat, bunu gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

United maçları için bilet fiyatı ayarlamak mümkün değildir. United maçlarının olumlu veya olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır ve dolayısıyla bilet geliri de yoktur. Her zaman tarafsız bir sahada oynanırlar ve ev sahibi avantajı da olmaz. Bu sebeple, United maçlarında bilet fiyatına gerek bulunmamaktadır.
 
Üst