• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Futbol Hakemi Olmak İsteyenler...

• Konuyu başlatan PageMaster
  • Başlangıç tarihi

PageMaster

Evet arkadaşlar.Aranızda hakemliğe ilgi duyan ve hakem olmak isteyen varmı? Hakem olmak istiyorsunuz fakat ne yapıcağınızı bilmiyormusunuz? Bu konuyu sizler için anlatıyorum...

Öncelikle hakem olmak için en az 15 en fazla 55 yaşında olmalısınız.Hakemlikte ilk yok Hif hakemliğinden geçer.Eğer bu mesleğe yoğunlaşırsanız Fifa hakemliğine kadarda yolunuz var.Öncelikle şu sayfaya gidip bilgileri iyicene okuyunuz.
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=228&ftxtID=5570

Ardından kırmızı ile yazılmış hakemliğe başvur yazısına tıklayınız.

czrzr.png

czs5r.png

Hertürlü sorunuzda bana pm atın.Elimden geldiğince yanıtlarım.Maksat Türk hakemliğini yükseltelim değilmi :)

Evet martta başvurmuştum Bursada sanırım ekim ayının sonunda açılacakmış ama kesin değil

benim bir arkadaşım yapıyor futbol hakemliği şöyle bi 2 3 sene zorlansanda sonra parayı kırıyosun tavsiye ederim :) en dandik maçdan 30 tl falan alıyor şimdi şehir dışında 300 ü görüyo falan güzel iş zaman ayırabilirseniz sonuna kadar devam edin

benim bir arkadaşım yapıyor futbol hakemliği şöyle bi 2 3 sene zorlansanda sonra parayı kırıyosun tavsiye ederim :) en dandik maçdan 30 tl falan alıyor şimdi şehir dışında 300 ü görüyo falan güzel iş zaman ayırabilirseniz sonuna kadar devam edin

Bölgesel Hakemmi arkadaşın?

Nice Cüneyt Çakırlar için Ersan bir adım atmış :haha

Hepimiz Cüneyt Çakırız :D Adam önümüzü açtı bizde değerlendirelim Türk hakemliği yükselişe geçiyor :D Cüneyt Çakırdan sonrada Fırat Aydınus geldi bak ondan sonrada Bülent Yıldırım , Hüseyin Göçek , Halis Özkahya carttı curttu derken sırada bize gelir :D

Cüneyt'i bile geçersin sen sende o ışık var görüyorum :haha

Aynen.Yaşta eğer daha genç ise yani 17 yaşında felan başlıyorsan ve bırakmaya niyetin yoksa hertürlü yüksek mertebelere gelirsin.

----------

Yaptım başvuruyuda ne zaman bi dönüş olur acaba :D

İlde ne zaman kurs açılırsa :D 1 yıl bekleyenler bile var.E-postayla bilgilendirilirsin

Aynen.Yaşta eğer daha genç ise yani 17 yaşında felan başlıyorsan ve bırakmaya niyetin yoksa hertürlü yüksek mertebelere gelirsin.

----------

İlde ne zaman kurs açılırsa :D 1 yıl bekleyenler bile var.E-postayla bilgilendirilirsin

İstanbul gibi bir yerde kurs açılmazsa artık daha ne diyim :D

Geri