• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

    Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fortnite Haftaya Çin’de Çıkıyor

  • Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi

xTrip

PUBG'nin Çin'deki başarısı sonrası Epic Games gözünü bu ülkeye dikti.


Epic Games’in hit oyunu Fortnite, Amerika ve Avrupa bölgelerinde battle royale türünü kısa sürede domine ederek PUBG’yi bile geride bırakma noktasına geldi. Fakat şimdiye kadar dünya genelinde aynı durumda değildi ve bunun en büyük sebebi de milyarlarca kişinin yaşadığı Çin’de bulunmayışı.


5ad952e53a9ff1fbd0000003.jpeg
Görünüşe göre bu durum yakında değişecek ve popüler battle royale oyunu er ya da geç Çin’e de gelecek. Hatta Fortnite’ın Twitter hesabından yazılanlara göre oyun önümüzdeki hafta Çin’de çıkış yapacak.
Bugün atılan tweette ‘Battle Bus kalkıyor, rota Çin’ yazısına yer verilirken, bir de Fortnite pasaport resmi paylaşıldı ve üzerinde Çin – 23 Nisan 2018 ibaresi dikkat çekti. Elbette henüz doğrudan bir doğrulama yapılmış değil fakat açıkça görülüyor ki oyun önümüzdeki hafta Çin’de çıkacak.
Bilindiği gibi Çin devasa bir Pazar ve ülkede milyonlarca aktif oyuncu bulunuyor. PUBG Uzak Doğu ülkesinde büyük başarı elde ederken, Fortnite’ın da aynı ivmeyi yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu. Fakat eğer Batı bölgesinde olduğu kadar sevilirse, Fortnite’ın Çin’de de milyonlarca oyuncusu olacağını söyleyebiliriz.
 
Üst