• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FM 2016 Speeder / Hızlandırıcı Kullanım Rehberi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara
Arkadaşlar FM Speeder 2016 da çalışmama sorununu sanırım forumdaki çoğu kişi yaşamıştır bende kendimce şöyle bir çözüm buldum oyunu hızlandırmak ve ağır bilgisayarları hızlandırmak adına.

Buradan Cheat Engine programını indirin. Daha sonra programı kurun ve şu adımları takip edin;

Buradan File yazısının altındaki bilgisayar butonuna tıklıyoruz.

VvG8kj.jpg

Daha sonra Football Manager 2016 oyunumuzu seçiyoruz.

nLa9zB.jpg

Open a tıkladıktan sonra çıkan pencerede enable speedhack botuna tıklayın.

vnlVdm.jpg

Daha sonra hızımızı ayarlıyoruz ben 100 yaptım ama siz arttıradabilirsiniz fakat çok arttırmayın hızı crash dumps hatası alabilirsiniz

L1XNdb.jpg

En son olarak Apply butonuna tıklıyoruz ve oyunumuza giriyoruz hız farkını sizde göreceksiniz bilgisayarı yavaş olanlar ve günlerin çok yavaş geçtiğini düşünenler için (benim gibi) harika oluyor.

Not: Oyunu açarken bu işlemi yapmanız gerekmektedir.

Geri