• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fifa 16 Türkiye Liginin En İyi 5 Orta Saha Oyuncusu

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
18 Nis 2007
61,126
3,901
113
Ankara

FIFA 16 - TÜRKİYE LİGİ EN İYİ 5 ORTA SAHA OYUNCUSU

5. Dzsudzsak - Bursaspor

81 Pace (Hız), 81 Shoot (Şut) ve 81 Dribbling ile bu adam da ne ararsanız var. Hız olarak belki pek isteneni veremeyebilir ama bana sorarsanız hızı son derece iyi eğer sol açık olarak oynatmayacaksanız. Bu oyuncunun asıl önemli olan oyuncu güçleri hız dışındakiler. Crossing (Orta açma), Curve (Falso) gibi özellikleri inanılmaz yüksek. Uzaktan güçlü şutları ve kanattan yaptığı etkili ortalar ile takımınıza çok katkı sağlayacaktır.

4. Quaresma - Beşiktaş

Bu kart Türkiye liginin en iyi oyuncusu olabilir mi? Bence olabilir. Tam bir top sürme ustası. 5 Star skill moves ile inanılmaz hareketler yapabileceginiz , uzaktan inanılmaz goller atabileceğiniz belki de oyunun en iyi kartlarından biridir Quaresma. Kesinlikle tavsiyemizdir.

3. Selçuk İnan - Galatasaray

Türkiye'nin Xavi'si diye boşuna demiyorlar ancak bu sene statların da biraz düşüklük yaşamış İnan. Yine de orta sahanın ortasında veya defansın önünde oynatabileceğiniz son derece kullanışlı bir kart. Pas özellikleri ve iyi duran top yeteneği ile Selçuk İnan bu sene Türkiye ligindeki en iyi orta sahalardan birisi.

2. Nani - Fenerbahçe

Querasma'yı fazla mı övmüştüm? O zaman eller havaya Nani nani oy oy nani nani oy oy oy... Şaka bir yana Nani, FIFA'da her sene inanılmaz işler yapabileceğiniz belki de oyunun en iyi kartlarından birisi oluyor. Bu sene de istikrarını bozmamış ve inanılmaz bir kart ile karşımıza çıkmış. Şu puanlara bakın inanılmaz. RM'niz Qureasma LM'niz Nani olsun, geçemeyeceğiniz defans oyuncusu yoktur FIFA'da.

1. Wesley Sneijder - Galatasaray

Sneijder... Ne denebilir ki? Benim kontrol etmeyi en çok sevdigim oyunculardan birisi. Boyuna göre büyük işler, hatta inanılmaz işler yapabilen iki ayağını da eşit şekilde kullanabilen muhteşem bir oyuncu. Sneijder ile her an her yerden gol atmanız mümkün. Duran topları saymıyorum bile. CAM (Forvet Arkası) olarak tartışmasız Türkiye liginin en iyisi.

Geri