• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Far Cry 5 Oyun Dünyasına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

• Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi

xTrip

[h=2]Far Cry 5 yayınlanması ile eş zamanlı oyuncu sayısında 78.000'i gördü.[/h]
[FONT=&quot]Dün PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapan Far Cry 5 inceleme puanları ile serinin en iyi oyunu olarak gösterildi.[/FONT]
[FONT=&quot]
Far-Cry-5-Oyun-D%C3%BCnyas%C4%B1na-H%C4%B1zl%C4%B1-Bir-Giri%C5%9F-Yapt%C4%B1-2.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Far Cry serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkan yapım, daha ilk günden oyun dünyasının gündemine oturdu. Bilgisayar platformu için Steam’de yayınlanan yapım, şu sıralarda Steam eş zamanlı oyuncu sayısında lider konumunda yer alıyor. Henüz çıkış yapalı bir gün olan yapım Steam üzerinde 78.000’in üzerinde eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşarak zirveye yerleşen isim oldu. Steam’de en çok oynanan oyunları arasına katılan Far Cry 5’i Dota 2, PUBG ve Ubisoft’un kendi oyunu olan Rainbow Six Siege takip ediyor. PC platformunda en çok oynanan Ubisoft oyunlarından birisi olan Far Cry 5 böylelikle oyun dünyasına hızlı bir giriş yapmış oldu.[/FONT]
[FONT=&quot]Far Cry 5’den önce eş zamanlı oyuncu bakımından en çok oynanan oyunu Ghost Recon olmuştu. Ghost Recon 45.923 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşmıştı. Belirtilen rakamlar Far Cry 5’i sadece Steam’de alan oyunculardan oluşuyor. Serinin en iyi oyunu olarak gösterilen ve inceleme puanları ile neredeyse tam puan alan yapım 2018 yılının da beklenen oyunları arasında yer alıyordu. Daha yayınlanalı bir gün olan yapım, Steam’de 78.000’den fazla eş zamanlı oyuncu tarafından oynanıyor. Öğle saatlerinde yaklaşık 50.000 kişi tarafından oynanan Far Cry 5, sürükleyici yapısı ile satışlarını da yükseltiyor.

[/FONT]

Bu oyun history mi open world mü ? dün twitch de izledim biraz ama kafam başmadı.

Bu oyun history mi open world mü ? dün twitch de izledim biraz ama kafam başmadı.

Açık Dünya haritası var, görevler o şekilde yapılıyor. Rasgele bir yere gidip çatışıp "outpost" kurtarılabiliyor. Fena gözükmedi oyun aslında, gerçi çoğu kişi 10 dakika da oyunu -hikayenin sonunu çözmek anlamında- bitirmiş.

Far Cry 3'den beri aynı sistemi makyajlayıp sunuyorlar. Oyunu daha oynamadım ama izlediğim kadarıyla aynı mantık. O kadar para vermeye değmez indirimde almak lazım :)

Geri