• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook'da Oyun İsteklerine Son.

• Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi

_ßOOS_

86270703.jpg

Merhaba arkadaşlar bir çok kullanıcının şikayet ettiği oyun isteklerini nasıl kapatacağız onu göstereceğim anlatacağım aşamaları yaptıktan sonra bir daha oyun istekleri almayacaksanız..

İlk önce bu linke tıklayalım https://www.facebook.com/settings?tab=blocking

Ardından Uygulamaları engelle bölümüne gelelim hemen en altta burada tek yapmanız gereken oyunların isimlerini bulup oraya yazmak ardından yazdığınız oyunlardan bir daha istek almayacaksınız. :)
n8cr6.png

Resimli Anlatım

Önce Hesap ayarlarına gelelim..

t3d18.jpg

Ardından hemen sağda Engelleme seçeneğine tıklayalım

t3d2r.jpg

Asıl olay burada işte En altta Uygulamaları Engelle diye bir bölüm var oraya istek gelen oyunların isimlerini bulup yazıyoruz yazdıktan sonra size bir daha o oyundan istek gelmeyecektir seçtiğiniz oyunlar hemen altta gözükecek isterseniz engellediğiniz oyunun engelini kaldırabilirsiniz..

t3d7b.jpg

n8crg.jpg

Konuyu okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim umarım işinize yarar :)

Son düzenleme:
eline sağlık ya hergün 50 100 tane istek geliyor sıktı yemin ederim :)

Oğlum ben bunu yapmıştım öncedende, hiç konu açmak aklıma gelmemişti bak. :pispis

Neyse, ellerine sağlık. :)

İyi hoşta, engelle engelle bitmiyorki. Bugün 5 tane oyun engelliyorum yarın 10 tane yeni oyun çıkıyor onların istekleri geliyor lanet olsun :))

şu oyun istekleride olmasa faceye bildirim geleceği yok seviyorum onları :D:D

Geri