• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiye bir özlem....

Thaxe

Üye
14 Nis 2013
70
1
8
Edirne
Merhaba,
Eski üyeliklerimi unutmasam "Silkroadmax" zamanından beri üyeyim. İlk üye olduğumda sanırım 11-12 yaşındaydım. Zaman çok hızlı geçiyor o zamanın sıcaklığını bulamamak, bu tarz forumlara ilginin azalması vs. biraz moralimi bozdu tekrar girince. Burası facebook'tan daha aktifti o zamanlar her saniye sohbet, konu vs. açılıyordu. Burası benim çocukluğumun oyun evi diyebilirim. Bilmiyorum, zaman geçtikçe insanoğlu bir daha dönemeyeceği için geçmişi özlermiş diye duydum ondan sanırım. Herkese saygılar 🫥 (Bari emojiler eski kalsaydı ya. Bazen eskilik iyidir. )
(Ümit Abi bir ara video falan çekmiştik senin için umarım gönlüne göre olmuştur abi bende vardım orda :D )

Geri