• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eloboost Nedir?

• Konuyu başlatan MythLee
  • Başlangıç tarihi

MythLee

maxigamelogo.png

Eloboost sizin yerinize hesabınıza oyunu daha iyi oynayan birisinin girip sizin adınıza dereceli oyunları oynayıp sizi yukarıya taşıması olayına verilen isimdir.
Eloboost LoL Sihirdar Kanunlarına göre yasak bir eylemdir,tespit edilmesi halinde hesabınız sonsuza kadar banlanacaktır bu yüzden bu riski göz ölünde bulundurmanız gerekmektedir.

benim bildiğim ücret karşılığında yapılması yasak elo boostun onun haricinde arkadaşının hesabına girip kasınca pek sallamıyolar

benim bildiğim ücret karşılığında yapılması yasak elo boostun onun haricinde arkadaşının hesabına girip kasınca pek sallamıyolar

Ücretli ücretsiz fark etmiyor Eloboost eloboosttur :D Ayrıca hesap paylaşımı da yasak kurallara göre yani ikiside falso hareket.

Geri