• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ekran hz sorunu

• Konuyu başlatan aligelturan
  • Başlangıç tarihi

aligelturan

Arkadaşlar monitörüm Benq RL2755 1 ms 75 hz monitör şu an hdm1 bağlı lakin 75 hz desteklemesine rağmen 60 hz gözüküyor . bunun sebebi nedir çözemedim bi türlü invidia denetim masasında ve monitörden denedim ikisinde de olmadı acaba monitörün içinden çıkan kablomu destelemiyor 75 hz yoksa başka bi sorun mu var

Vr9mAV.png
[/URL][/IMG]
bBVmld.png
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Heh seninkide iyimiş ama komik yani 1920-1080 olarak kullanamıcaksam 75 hz ne yapim ?

böyle bir şey nedne yükleme gereği duymam gerekiyol anlamıyorum 75.hz uyumlu ekranım ama açamıyorum sinirlerim bozuldu ya

- - - Güncellendi - - -

bunun neden olduğunu bulan yokmu

Nvıda denetim masasından çözünürlük değiştir kısmından özelleştire basıp 1920x1080 yazıp , 75hz yazıp kaydet dedikten sonra oldu kardeşim.
Alıntıdır.

- - - Güncellendi - - -

Nvıda denetim masasından çözünürlük değiştir kısmından özelleştire basıp 1920x1080 yazıp , 75hz yazıp kaydet dedikten sonra oldu kardeşim.
Alıntıdır.
HDMI ile mi bağlı ? DP ile mi

- - - Güncellendi - - -

1280x1024@75Hz veriyor. 1080P de 60Hz veriyor.

http://www.benq.com.tr/product/gaminggears/rl2755/downloads/

RL2455 RL2755 Resolution dosyasından bakabilirsin.

desene tongaya geldik :(
Alıntıdır.

- - - Güncellendi - - -

HDMI ile mi bağlı ? DP ile mi

- - - Güncellendi - - -

1280x1024@75Hz veriyor. 1080P de 60Hz veriyor.

http://www.benq.com.tr/product/gaminggears/rl2755/downloads/

RL2455 RL2755 Resolution dosyasından bakabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

ürün pazarlama çakarlığına düştük maresef

hdmi 2.0 120hzye kadar destekliyor, eğer dp koymamışlarsa verdikleri hdmi çıkışı destekliyordur öyle şey olmaz.

hdmi 2.0 120hzye kadar destekliyor, eğer dp koymamışlarsa verdikleri hdmi çıkışı destekliyordur öyle şey olmaz.
e bunu nasıl öğrenicem. 120 hz falan geçtim ben 75 hz de kullanabilsem

- - - Güncellendi - - -

DP(DisplayPort) yok . sadece 2 HDM Gürüşü vga falan filan girişler işte

HxW9HN.jpg
[/IMG]
ObCQ21.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:

Bence de vermesi lazım ama kitapçıkta verilen bilgi 1080P de saniyede 60 kare döndürdüğü yönünde o yüzden yüksek 60FPS e sabitleyip oynamak onun açısından daha mantıklı en azından panel ile oyun aynı anda kırılmaları hissetmez.

- - - Güncellendi - - -

e bunu nasıl öğrenicem. 120 hz falan geçtim ben 75 hz de kullanabilsem

- - - Güncellendi - - -

DP(DisplayPort) yok . sadece 2 HDM Gürüşü vga falan filan girişler işte

HxW9HN.jpg
[/IMG]
ObCQ21.jpg
[/IMG]

Monitör ayarlarını kontrol et oyun modu vs vardır illa overclock ile yükseltme yapabilirsin.

Geri