• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.com adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dışkı renginde beyazlama

• Konuyu başlatan leventliler
  • Başlangıç tarihi

leventliler

Merhaba arkadaşlar.17 yaşındayım bir kaç aydır tuvaletimi yaparken dışkım bazen beyaza doğru bazen de normal renginde çıkıyor.Devlete gittim kan testi yaptırdım bir şey çıkmadı.Ultrason için gün verdi ama 1 ay sonrasına.Ben de özelden yarın için randevu aldım.İnternetten araştırdım safrayla ilgili bir problem olabilirmiş.İnşallah bir şey yoktur.Aranızda daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
karaciğer testleri ve karaciğer +safra yollarının ultrasonu sonucu bişeyler belli olur.sonuçlarını bana özelden atarsan ben de bakabilirim.

Beslenme alışkanlıklarında bir değişiklik oldu mu? Belki onunla ilgilidir. Ama bu gibi durumlarda yapılması gerekini yapmışsın, en doğrusu hemen bir hekime gitmektir. Ama tavsiyem birden fazla doktora gitmek ve sonuçları göstermek, farklı doktorların bakış açısını almak.

Geri